TERMINARZ ORLIK MŁODSZY GRUPA I – SEZON 2018/2019

Terminarz Ligi Orlik Młodszy Grupa I (rocznik 2009 i młodsi)

I KOLEJKA 08.09.2018r GODZINA 10:00 SIELCZYK

1

Red I Sielczyk

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-08

10:00

2

Red II Sielczyk

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-09-08

10:00

3

Red I Sielczyk

– Red II Sielczyk

2018-09-08

10:00

4

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-08

10:00

5

Red II Sielczyk

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-08

10:00

6

Red I Sielczyk

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-09-08

10:00

I KOLEJKA 08.09.2018r GODZINA 10:00 TERESPOL

7

Granica I Terespol

– Lutnia II Piszczac

2018-09-08

10:00

8

Granica II Terespol

– Lutnia I Piszczac

2018-09-08

10:00

9

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

2018-09-08

10:00

10

Lutnia I Piszczac

– Lutnia II Piszczac

2018-09-08

10:00

11

Granica II Terespol

– Lutnia II Piszczac

2018-09-08

10:00

12

Granica I Terespol

– Lutnia I Piszczac

2018-09-08

10:00

II KOLEJKA 15.09.2018r GODZINA 10:00 BIAŁA PODLASKA

13

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Lutnia II Piszczac

2018-09-15

10:00

14

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Lutnia I Piszczac

2018-09-15

10:00

15

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-15

10:00

16

Lutnia I Piszczac

– Lutnia II Piszczac

2018-09-15

10:00

17

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Lutnia II Piszczac

2018-09-15

10:00

18

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Lutnia I Piszczac

2018-09-15

10:00

II KOLEJKA 15.09.2018r GODZINA 10:00 SIELCZYK

19

Red I Sielczyk

– Granica II Terespol

2018-09-15

10:00

20

Red II Sielczyk

– Granica I Terespol

2018-09-15

10:00

21

Red I Sielczyk

– Red II Sielczyk

2018-09-15

10:00

22

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

2018-09-15

10:00

23

Red II Sielczyk

– Granica II Terespol

2018-09-15

10:00

24

Red I Sielczyk

– Granica I Terespol

2018-09-15

10:00

III KOLEJKA 22.09.2018r GODZINA 10:00 TERESPOL

25

Granica I Terespol

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-22

10:00

26

Granica II Terespol

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-09-22

10:00

27

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

2018-09-22

10:00

28

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-22

10:00

29

Granica II Terespol

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-22

10:00

30

Granica I Terespol

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-09-22

10:00

III KOLEJKA 22.09.2018r GODZINA 10:00 PISZCZAC

31

Lutnia I Piszczac

– Red II Sielczyk

2018-09-22

10:00

32

Lutnia II Piszczac

– Red I Sielczyk

2018-09-22

10:00

33

Lutnia I Piszczac

– Lutnia II Piszczac

2018-09-22

10:00

34

Red I Sielczyk

– Red II Sielczyk

2018-09-22

10:00

35

Lutnia II Piszczac

– Red II Sielczyk

2018-09-22

10:00

36

Lutnia I Piszczac

– Lutnia II Piszczac

2018-09-22

10:00

IV KOLEJKA 29.09.2018r GODZINA 10:00 BIAŁA PODLASKA

37

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Red II Sielczyk

2018-09-29

10:00

38

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Red I Sielczyk

2018-09-29

10:00

39

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-09-29

10:00

40

Red I Sielczyk

– Red II Sielczyk

2018-09-29

10:00

41

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Red II Sielczyk

2018-09-29

10:00

42

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Red I Sielczyk

2018-09-29

10:00

IV KOLEJKA 29.09.2018r GODZINA 10:00 PISZCZAC

43

Lutnia I Piszczac

– Granica II Terespol

2018-09-29

10:00

44

Lutnia II Piszczac

– Granica I Terespol

2018-09-29

10:00

45

Lutnia I Piszczac

– Lutnia II Piszczac

2018-09-29

10:00

46

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

2018-09-29

10:00

47

Lutnia II Piszczac

– Granica II Terespol

2018-09-29

10:00

48

Lutnia I Piszczac

– Granica I Terespol

2018-09-29

10:00

V KOLEJKA 06.10.2018r GODZINA 10:00 PISZCZAC

49

Lutnia I Piszczac

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-06

10:00

50

Lutnia II Piszczac

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-06

10:00

51

Lutnia I Piszczac

– Granica II Terespol

2018-10-06

10:00

52

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-06

10:00

53

Lutnia II Piszczac

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-06

10:00

54

Lutnia I Piszczac

– AP TOP-54 I Biała Podlaska

2018-10-06

10:00

V KOLEJKA 06.10.2018r GODZINA 10:00 TERESPOL

55

Granica I Terespol

– Red II Sielczyk

2018-10-06

10:00

56

Granica II Terespol

– Red I Sielczyk

2018-10-06

10:00

57

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

2018-10-06

10:00

58

Red I Sielczyk

– Red II Sielczyk

2018-10-06

10:00

59

Granica II Terespol

– Red II Sielczyk

2018-10-06

10:00

60

Granica I Terespol

– Red I Sielczyk

2018-10-06

10:00

VI KOLEJKA 13.10.2018r GODZINA 10:00 BIAŁA PODLASKA

61

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– Granica II Terespol

2018-10-13

10:00

62

AP TOP-54 II Biała Podlaska

– Granica I Terespol

2018-10-13

10:00

63

AP TOP-54 I Biała Podlaska

– AP TOP-54 II Biała Podlaska

2018-10-13

10:00

64

Granica I Terespol

– Granica II Terespol

2018-10-13

10:00

65

Granica II Terespol

– Red II Sielczyk

2018-10-13

10:00

66

Granica I Terespol

– Red I Sielczyk

2018-10-13

10:00

VI KOLEJKA 13.10.2018r GODZINA 10:00 SIELCZYK

67

Red I Sielczyk

– Lutnia II Piszczac

2018-10-13

10:00

68

Red II Sielczyk

– Lutnia II Piszczac

2018-10-13

10:00

69

Red I Sielczyk

– Red II Sielczyk

2018-10-13

10:00

70

Lutnia I Piszczac

– Lutnia II Piszczac

2018-10-13

10:00

71

Red II Sielczyk

– Lutnia II Piszczac

2018-10-13

10:00

72

Red I Sielczyk

– Lutnia I Piszczac

2018-10-13

10:00

Zasady Gry:

  • 6+1
  • piłka nr 4
  • boisko orlik lub 50×30
  • rzut karny 9m
  • mogą grać dziewczęta
  • aut – podanie nogą
  • zmiany powrotne
  • pole karne 11×6
  • obuwie miękkie