TERMINARZ ORLIK MŁODSZY GRUPA II – SEZON 2018/2019

ORLIK MŁODSZY GRUPA II – SEZON 2018/2019 (ROCZNIK 2009 i MŁODSI)

I KOLEJKA 08.09.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

1

DAF I ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-08

6:0

2

DAF II ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2018-09-08

0:6

3

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-08

1:0

4

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-08

1:0

5

DAF II ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-08

0:2

6

DAF I ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2018-09-08

0:3

II KOLEJKA 15.09.2018r GODZINA 13:30 BIAŁA PODLASKA

7

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-15

8:1

8

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-15

3:3

9

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-09-15

w.o. obustronny kara 50 zł

10

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-15

w.o. obustronny kara 50 zł

11

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-15

4:2

12

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-15

5:1

III KOLEJKA 20.10.2018r GODZINA 10:00 RADZYŃ PODLASKI

13

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-10-20

10:00

14

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2018-10-20

10:00

15

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-10-20

10:00

16

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-10-20

10:00

17

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-10-20

10:00

18

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2018-10-20

10:00

IV KOLEJKA 27.09.2018r GODZINA 17:30 RADZYŃ PODLASKI

19

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-27

2:1  Mecz na Orliku SP nr 3 ul. Sitkowskiego 3

20

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-27

1:1

21

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-27

w.o. kara 50 zł

22

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-27

w.o. kara 50 zł

23

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-27

2:1

24

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-27

0:1

V KOLEJKA 06.10.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

25

DAF I ŁUKÓW

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-10-06

1:2

26

DAF II ŁUKÓW

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2018-10-06

0:7

27

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-10-06

2:2

28

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-10-06

4:1

29

DAF II ŁUKÓW

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-10-06

2:3

30

DAF I ŁUKÓW

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2018-10-06

3:5

VI KOLEJKA 13.10.2018r GODZINA 13:30 BIAŁA PODLASKA

31

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-10-13

13:30

32

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2018-10-13

13:30

33

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-10-13

13:30

34

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-10-13

13:30

35

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-10-13

13:30

36

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2018-10-13

13:30

DAF Łuków swoje spotkania rozgrywa na boisku przy SP Nr 4 ul. 11 Listopada 20

Zasady Gry:

  • 6+1
  • piłka nr 4
  • boisko orlik lub 50×30
  • rzut karny 9m
  • mogą grać dziewczęta
  • aut – podanie nogą
  • zmiany powrotne
  • pole karne 11×6
  • obuwie miękkie