TERMINARZ ORLIK MŁODSZY GRUPA II – SEZON 2018/2019

ORLIK MŁODSZY GRUPA II – SEZON 2018/2019 (ROCZNIK 2009 i MŁODSI)

I KOLEJKA 08.09.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

1

DAF I ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-08

10:00

2

DAF II ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-08

10:00

3

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-08

10:00

4

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-08

10:00

5

DAF II ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-08

10:00

6

DAF I ŁUKÓW

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2018-09-08

10:00

II KOLEJKA 15.09.2018r GODZINA 10:00 BIAŁA PODLASKA

7

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-15

10:00

8

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-15

10:00

9

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-09-15

10:00

10

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-15

10:00

11

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-15

10:00

12

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-15

10:00

III KOLEJKA 22.09.2018r GODZINA 10:00 RADZYŃ PODLASKI

13

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-09-22

10:00

14

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2018-09-22

10:00

15

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-22

10:00

16

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-09-22

10:00

17

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-09-22

10:00

18

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2018-09-22

10:00

IV KOLEJKA 29.09.2018r GODZINA 10:00 RADZYŃ PODLASKI

19

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-29

10:00

20

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-29

10:00

21

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-09-29

10:00

22

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-29

10:00

23

Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

– DAF II ŁUKÓW

2018-09-29

10:00

24

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– DAF I ŁUKÓW

2018-09-29

10:00

V KOLEJKA 06.10.2018r GODZINA 10:00 ŁUKÓW

25

DAF I ŁUKÓW

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-10-06

10:00

26

DAF II ŁUKÓW

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2018-10-06

10:00

27

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2018-10-06

10:00

28

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-10-06

10:00

29

DAF II ŁUKÓW

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-10-06

10:00

30

DAF I ŁUKÓW

– AP TOP-54 III Biała Podlaska

2018-10-06

10:00

VI KOLEJKA 13.10.2018r GODZINA 10:00 BIAŁA PODLASKA

31

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-10-13

10:00

32

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2018-10-13

10:00

33

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– AP TOP-54 IV Biała Podlaska

2018-10-13

10:00

34

Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-10-13

10:00

35

AP TOP-54 IV Biała Podlaska

– Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl.

2018-10-13

10:00

36

AP TOP-54 III Biała Podlaska

– Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl.

2018-10-13

10:00

Zasady Gry:

  • 6+1
  • piłka nr 4
  • boisko orlik lub 50×30
  • rzut karny 9m
  • mogą grać dziewczęta
  • aut – podanie nogą
  • zmiany powrotne
  • pole karne 11×6
  • obuwie miękkie