TRAMPKARZ MŁODSZY

BIAŁA PODLASKA: C2 TRAMPKARZ „LZPN ODDZIAŁ B.P.”

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2019/2020

 

  1. UKS JEDYNKA TERESPOL
  2. AMPLUS ŁUKÓW
  3. LUTNIA PISZCZAC
  4. TWIERDZA KOBYLANY
  5. GROM KĄKOLEWNICA
  6. OLIMPIA JABŁOŃ
  7. AR-TIG HUTA DĄBROWA
  8. SOKÓŁ ADAMÓW

Kolejka 1 w dniach 25-04-2020/26-04-2020

1 UKS JEDYNKA TERESPOL – Grom Kąkolewnica 2020-04-25 10:00
2 Sokół Adamów – K.S. OLIMPIA JABŁOŃ 2020-04-25 10:00
3 ŁSR AMPLUS Łuków – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2020-04-25 10:00
4 Lutnia Piszczac – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-04-25 10:00

 Kolejka 2 w dniach 02-05-2020/03-05-2020

5 Grom Kąkolewnica – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-05-02 10:00
6 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Lutnia Piszczac 2020-05-02 10:00
7 K.S. OLIMPIA JABŁOŃ – ŁSR AMPLUS Łuków 2020-05-02 10:00
8 UKS JEDYNKA TERESPOL – Sokół Adamów 2020-05-02 10:00

 Kolejka 3 w dniach 09-05-2020/10-05-2020

9 Sokół Adamów – Grom Kąkolewnica 2020-05-09 10:00
10 ŁSR AMPLUS Łuków – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-05-09 10:00
11 Lutnia Piszczac – K.S. OLIMPIA JABŁOŃ 2020-05-09 10:00
12 KS TWIERDZA KOBYLANY – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2020-05-09 10:00

 Kolejka 4 w dniach 16-05-2020/17-05-2020

13 Grom Kąkolewnica – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2020-05-16 10:00
14 K.S. OLIMPIA JABŁOŃ – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-05-16 10:00
15 UKS JEDYNKA TERESPOL – Lutnia Piszczac 2020-05-16 10:00
16 Sokół Adamów – ŁSR AMPLUS Łuków 2020-05-16 10:00

 Kolejka 5 w dniach 23-05-2020/24-05-2020

17 ŁSR AMPLUS Łuków – Grom Kąkolewnica 2020-05-23 10:00
18 Lutnia Piszczac – Sokół Adamów 2020-05-23 10:00
19 KS TWIERDZA KOBYLANY – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-05-23 10:00
20 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – K.S. OLIMPIA JABŁOŃ 2020-05-23 10:00

 Kolejka 6 w dniach 30-05-2020/31-05-2020

21 Grom Kąkolewnica – K.S. OLIMPIA JABŁOŃ 2020-05-30 10:00
22 UKS JEDYNKA TERESPOL – KS AR-TIG Huta Dąbrowa 2020-05-30 10:00
23 Sokół Adamów – KS TWIERDZA KOBYLANY 2020-05-30 10:00
24 ŁSR AMPLUS Łuków – Lutnia Piszczac 2020-05-30 10:00

 Kolejka 7 w dniach 06-06-2020/07-06-2020

25 Lutnia Piszczac – Grom Kąkolewnica 2020-06-06 10:00
26 KS TWIERDZA KOBYLANY – ŁSR AMPLUS Łuków 2020-06-06 10:00
27 KS AR-TIG Huta Dąbrowa – Sokół Adamów 2020-06-06 10:00
28 K.S. OLIMPIA JABŁOŃ – UKS JEDYNKA TERESPOL 2020-06-06 10:00
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.