ŻAK MŁODSZY

F2 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA WIOSENNA 2021/2022

 

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH: DAF ORLĘTA ŁUKÓW, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, PODLASIE BIAŁA PODLASKA, LOBOS FA BIAŁA PODLASKA, UKS JEDYNKA TERESPOL, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, VICTORIA PARCZEW, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA

 

I.                 TURNIEJ: 23.04.2022 r. GODZINA 10:00
A.     AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW  GODZINA 9:00  

AMPLUS I-AMPLUS II, DAF ORLĘTA-ORLĘTA, AMPLUS I-DAF ORLĘTA, AMPLUS II-ORLĘTA, AMPLUS I-ORLĘTA, AMPLUS II-DAF ORLĘTA

B.     MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, VICTORIA PARCZEW, AZ-BUD KOMARÓWKA – GOSPODARZ MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI    

MŁODZIEŻÓWKA-DWÓJKA, VICTORIA-KOMARÓWKA, MŁODZIEŻÓWKA-VICTORIA, DWÓJKA-KOMARÓWKA, MŁODZIEŻÓWKA-KOMARÓWKA, DWÓJKA-VICTORIA

C.      PODLASIE BIAŁA PODLASKA, LOBOS BIAŁA PODLASKA, JEDYNKA TERESPOL, CHAMPION BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ PODLASIE BIAŁA PODLASKA    

PODLASIE-LOBOS, JEDYNKA-CHAMPION, PODLASIE-JEDYNKA, LOBOS-CHAMPION, PODLASIE-CHAMPION, LOBOS-JEDYNKA

 

II.               TURNIEJ: 07.05.2022 r. GODZINA 10:00
A. DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, CHAMPION BIAŁA PODLASKA – GODPODARZ UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI    

DWÓJKA-AMPLUS I, AMPLUS II-CHAMPION, DWÓJKA-AMPLUS II, AMPLUS I-CHAMPION, DWÓJKA-CHAMPION, AMPLUS I-AMPLUS II

B. ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, JEDYNKA TERESPOL, PODLASIE BIAŁA PODLASKA, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI    

ORLĘTA-JEDYNKA, PODLASIE-VICTORIA, ORLĘTA-PODLASIE, JEDYNKA-VICTORIA, ORLĘTA-VICTORIA, JEDYNKA-PODLASIE

C. AZ-BUD KOMARÓWKA, LOBOS BIAŁA PODLASKA, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, DAF ORLĘTA ŁUKÓW – GOSPODARZ AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA    

KOMARÓWKA-LOBOS, MŁODZIEŻÓWKA-DAF ORLĘTA, KOMARÓWKA-MŁODZIEŻÓWKA, LOBOS-DAF ORLĘTA, KOMARÓWKA-DAF ORLĘTA, LOBOS-MŁODZIEŻÓWKA

 

III.              TURNIEJ: 14.05.2022 r. GODZINA 10:00
A.     JEDYNKA TERESPOL, AZ-BUD KOMARÓWKA, VICTORIA PARCZEW, DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ UKS JEDYNKA TERESPOL    

JEDYNKA-KOMARÓWKA, VICTORIA-DWÓJKA, JEDYNKA-VICTORIA, KOMARÓWKA-DWÓJKA, JEDYNKA-DWÓJKA, KOMARÓWKA-VICTORIA

B.     LOBOS BIAŁA PODLASKA, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ LOBOS FA BIAŁA PODLASKA    

LOBOS-AMPLUS I, AMPLUS II-MŁODZIEŻÓWKA, LOBOS-AMPLUS II, AMPLUS I-MŁODZIEŻÓWKA, LOBOS-MŁODZIEŻÓWKA, AMPLUS I-AMPLUS II

C.      DAF ORLĘTA ŁUKÓW, PODLASIE BIAŁA PODLASKA, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, CHAMPION BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ DAF ORLĘTA ŁUKÓW GODZINA 14:00
   

DAF ORLĘTA-PODLASIE, ORLĘTA-CHAMPION, DAF ORLĘTA-ORLĘTA, PODLASIE-CHAMPION, DAF ORLĘTA-CHAMPION, PODLASIE-ORLĘTA

 

IV.             TURNIEJ: 28.05.2022 r. GODZINA 10:00 – PONIŻSZE TURNIEJE ODBĘDĄ SIĘ W ŁUKOWIE UL. BROWARNA
A.     CHAMPION BIAŁA PODLASKA, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, AZ-BUD KOMARÓWKA, PODLASIE BIAŁA PODLASKA 
CHAMPION-ORLĘTA, KOMARÓWKA-PODLASIE, CHAMPION-KOMARÓWKA, ORLĘTA-PODLASIE, CHAMPION-PODLASIE, ORLĘTA-KOMARÓWKA
B.     VICTORIA PARCZEW, JEDYNKA TERESPOL, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, DAF ORLĘTA ŁUKÓW
VICTORIA-JEDYNKA, MŁODZIEŻÓWKA-DAF ORLĘTA, VICTORIA-MŁODZIEŻÓWKA, JEDYNKA-DAF ORLĘTA, VICTORIA-DAF ORLĘTA, JEDYNKA-MŁODZIEŻÓWKA
C.      AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, LOBOS BIAŁA PODLASKA, DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI
AMPLUS I-AMPLUS II, LOBOS-DWÓJKA, AMPLUS I-LOBOS, AMPLUS II-DWÓJKA, AMPLUS I-DWÓJKA, AMPLUS II-LOBOS

 

V.               TURNIEJ: 04.06.2022 r. GODZINA 10:00
A.     DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, JEDYNKA TERESPOL, LOBOS BIAŁA PODLASKA, DAF ORLĘTA ŁUKÓW – GOSPODARZ UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI    

DWÓJKA-JEDYNKA, LOBOS-DAF ORLĘTA, DWÓJKA-LOBOS, JEDYNKA-DAF ORLĘTA, DWÓJKA-DAF ORLĘTA, JEDYNKA-LOBOS

B.     ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, PODLASIE BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI    

ORLĘTA-MŁODZIEŻÓWKA, CHAMPION-PODLASIE, ORLĘTA-CHAMPION, MŁODZIEŻÓWKA-PODLASIE, ORLĘTA-PODLASIE, MŁODZIEŻÓWKA-CHAMPION

C.      AZ-BUD KOMARÓWKA, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA    

KOMARÓWKA-AMPLUS I, AMPLUS II-VICTORIA, KOMARÓWKA-AMPLUS II, AMPLUS I-VICTORIA, KOMARÓWKA-VICTORIA, AMPLUS I-AMPLUS II

 

Klub DAF Orlęta Łuków jako gospodarz rozgrywa mecze na boiskach OSiR ul. Browarna 63

Klub AMPLUS Łuków jako gospodarz rozgrywa mecze  Łuków ul. Browarna 63 OSiR

Dokumenty do pobrania:

Sprawozdanie/lista obecności – SPRAWOZDANIE-Z-TURNIEJU ODDZIAŁ W BIAŁEJ PODLASKIEJ

GRA DZIEWCZAT W DRUZYNACH CHLOPCOW- uchwala PZPN – z 2018 r. – po zmianach 2019-2020-2021 i wczesniejszych

Przepisy_zbiorcze_podstawowe_ORLIK_ZAK_-2021_22

ROZGRYWKI-MLODZIEZOWE-chlopcy-roczniki-s.-2020-21-Tabelka-Lubelskiego-ZPN-1

 

Opracowanie: Michał Tusz i Stanisław Lesiuk

 

ŻAK F1/F2

WYMIARY – 40/46 – 26/30 (BOISKO ORLIK – OD POLA KARNEGO DO POLA KARNEGO)

BRAMKI – 3X1,55

LICZBA ZAWODNIKÓW – 5 NA BOISKU (1+4), ZMIANY POWROTNE GRA 5X5

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS JEDNEGO SPOTKANIA 2×10 MINUT. W PRZYPADKU TURNIEJU Z TRZEMA ZESPOŁAMI 2×15

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

a) DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE

b) SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.

c) ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl

d) WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl