ŻAK MŁODSZY

F2 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA JESIENNA 2021/2022

 

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH: DAF ORLĘTA ŁUKÓW, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA, FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, UKS JEDYNKA TERESPOL, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, ROGO ROGOŹNICA, VICTORIA PARCZEW

 

I.                 TURNIEJ: 11.09.2021 r. GODZINA 10:00
A.     DAF ORLĘTA ŁUKÓW, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ DAF ORLĘTA ŁUKÓW 12.09./niedziela/ godzina 10:00 Boisko Sportowe OSiR, ul. Browarna 63
DAF ORLĘTA – AMPLUS I, AMPLUS II – MŁODZIEŻÓWKA, DAF ORLĘTA – ORLĘTA RADZYŃ, AMPLUS I – AMPLUS II, MŁODZIEŻÓWKA – ORLĘTA RADZYŃ, DAF ORLĘTA – AMPLUS II, AMPLUS I – MŁODZIEŻÓWKA, AMPLUS I – ORLĘTA RADZYŃ, DAF ORLĘTA – MŁODZIEŻÓWKA, AMPLUS I – ORLĘTA RADZYŃ
B.     TOP-54 BIAŁA PODLASKA, DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, LOBOS BIAŁA PODLASKA, JEDYNKA TERESPOL, ROGO ROGOŹNICA, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ TOP-54 BIAŁA PODLASKA

TOP-54 – DWÓJKA, LOBOS – JEDYNKA, ROGO – VICTORIA, DWÓJKA – LOBOS, JEDYNKA – ROGO, TOP-54 – LOBOS, DWÓJKA – JEDYNKA, TOP-54 – VICTORIA, DWÓJKA – ROGO, LOBOS – VICTORIA, TOP-54 – JEDYNKA, LOBOS – ROGO, DWÓJKA – VICTORIA, TOP-54 – ROGO, JEDYNKA – VICTORIA

 

II.               TURNIEJ: 18.09.2021 r. GODZINA 10:00
A. MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, LOBOS BIAŁA PODLASKA, JEDYNKA TERESPOL, ROGO ROGOŹNICA, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI GODZINA 13:00
MŁODZIEŻÓWKA – DAF ORLĘTA, LOBOS – JEDYNKA, ROGO – VICTORIA, DAF ORLĘTA – LOBOS, JEDYNKA – ROGO, MŁODZIEŻÓWKA – LOBOS, DAF ORLĘTA – JEDYNKA, MŁODZIEŻÓWKA – VICTORIA, DAF ORLĘTA – ROGO, LOBOS – VICTORIA, MŁODZIEŻÓWKA – JEDYNKA, LOBOS – ROGO, DAF ORLĘTA – VICTORIA, MŁODZIEŻÓWKA – ROGO, JEFYNKA – VICORIA
B. AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, TOP-54 BIAŁA PODLASKA, DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ AMPLUS I ŁUKÓW

AMPLUS I – AMPLUS II, ORLĘTA – TOP-54, AMPLUS I – DWÓJKA, AMPLUS II – ORLĘTA, TOP-54 – DWÓJKA, AMPLUS I – ORLĘTA, AMPLUS II – TOP-54, ORLĘTA – DWÓJKA, AMPLUS I – TOP-54, AMPLUS II – DWÓJKA

 

III.              TURNIEJ: 02.10.2021 r. GODZINA 10:00
A.     DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, JEDYNKA TERESPOL, TOP-54 BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI

DWÓJKA – AMPLUS I, AMPLUS II – JEDYNKA, DWÓJKA – TOP-54, AMPLUS I – AMPLUS II, JEDYNKA – TOP-54, DWÓJKA – AMPLUS II, AMPLUS I – JEDYNKA, AMPLUS II – TOP-54, DWÓJKA – JEDYNKA, AMPLUS I – TOP-54

B.     LOBOS BIAŁA PODLASKA, ROGO ROGOŹNICA, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ LOBOS BIAŁA PODLASKA

LOBOS – ROGO, ORLĘTA – MŁODZIEŻÓWKA, DAF ORLĘTA – VICTORIA, ROGO – ORLĘTA, MŁODZIEŻÓWKA – DAF ORLĘTA, LOBOS – ORLĘTA, ROGO – MŁODZIEŻÓWKA, LOBOS – VICTORIA, ROGO – DAF ORLĘTA, ORLĘTA – VICTORIA, LOBOS – MŁODZIEŻÓWKA, ORLĘTA – DAF ORLĘTA, ROGO – VICTORIA, LOBOS – DAF ORLĘTA, MŁODZIEŻÓWKA – VICTORIA

 

IV.             TURNIEJ: 09.10.2021 r. GODZINA 10:00
A.     ROGO ROGOŹNICA, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ ROGO ROGOŹNICA

ROGO – AMPLUS I, AMPLUS II – DAF ORLĘTA, ROGO – ORLĘTA RADZYŃ, AMPLUS I – AMPLUS II, DAF ORLĘTA – ORLĘTA RADZYŃ, ROGO – AMPLUS II, AMPLUS I – DAF ORLĘTA, AMPLUS II – ORLĘTA RADZYŃ, ROGO – DAF ORLĘTA, AMPLUS I – ORLĘTA RADZYŃ

B.     JEDYNKA TERESPOL, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, TOP-54 BIAŁA PODLASKA, LOBOS BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ JEDYNKA TERESPOL

JEDYNKA – MŁODZIEŻÓWKA, DWÓJKA – TOP-54, LOBOS – VICTORIA, MŁODZIEŻÓWKA – DWÓJKA, TOP-54 – LOBOS, JEDYNKA – DWÓJKA, MŁODZIEŻÓWKA – TOP-54, JEDYNKA – VICTORIA, MŁODZIEŻÓWKA – LOBOS, DWÓJKA – VICTORIA, JEDYNKA – TOP-54, DWÓJKA – LOBOS, MŁODZIEŻÓWKA – VICTORIA, JEDYNKA – LOBOS, TOP-54 – VICTORIA

 

V.               TURNIEJ: 16.10.2021 r. GODZINA 10:00
A.     ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI, JEDYNKA TERESPOL, DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI, ROGO ROGOŹNICA, DAF ORLĘTA ŁUKÓW – GOSPODARZ ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

ORLĘTA RADZYŃ – JEDYNKA, DWÓJKA – ROGO, ORLĘTA RADZYŃ – DAF ORLĘTA, JEDYNKA – DWÓJKA, ROGO – DAF ORLĘTA, ORLĘTA RADZYŃ – DWÓJKA, JEDYNKA – ROGO, DWÓJKA – DAF ORLĘTA, ORLĘTA RADZYŃ – ROGO, JEDYNKA – DAF ORLĘTA

B.   VICTORIA PARCZEW, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, TOP-54 BIAŁA PODLASKA, LOBOS BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ VICTORIA PARCZEW

VICTORIA – AMPLUS I, AMPLUS II – MŁODZIEŻÓWKA, TOP-54 – LOBOS, AMPLUS I – AMPLUS II, MŁODZIEŻÓWKA – TOP-54, VICTORIA – AMPLUS II, AMPLUS I – MŁODZIEŻÓWKA, VICTORIA – LOBOS, AMPLUS I – TOP-54, AMPLUS II – LOBOS, VICTORIA – MŁODZIEŻÓWKA, AMPLUS II – TOP-54, AMPLUS I – LOBOS, VICTORIA – TOP-54, MŁODZIEŻÓWKA – LOBOS

Klub DAF Orlęta Łuków jako gospodarz rozgrywa mecze na boiskach OSiR ul. Browarna 63

Klub AMPLUS Łuków jako gospodarz rozgrywa mecze  Łuków ul. Browarna 63 OSiR

Dokumenty do pobrania:

Sprawozdanie/lista obecności – SPRAWOZDANIE-Z-TURNIEJU ODDZIAŁ W BIAŁEJ PODLASKIEJ

GRA DZIEWCZAT W DRUZYNACH CHLOPCOW- uchwala PZPN – z 2018 r. – po zmianach 2019-2020-2021 i wczesniejszych

Przepisy_zbiorcze_podstawowe_ORLIK_ZAK_-2021_22

ROZGRYWKI-MLODZIEZOWE-chlopcy-roczniki-s.-2020-21-Tabelka-Lubelskiego-ZPN-1

 

Opracowanie: Michał Tusz i Stanisław Lesiuk

 

ŻAK F1/F2

WYMIARY – 40/46 – 26/30 (BOISKO ORLIK – OD POLA KARNEGO DO POLA KARNEGO)

BRAMKI – 3X1,55

LICZBA ZAWODNIKÓW – 5 NA BOISKU (1+4), ZMIANY POWROTNE GRA 5X5

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS JEDNEGO SPOTKANIA 2×10 MINUT. W PRZYPADKU TURNIEJU Z TRZEMA ZESPOŁAMI 2×15

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

a) DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE

b) SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.

c) ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl

d) WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl