ŻAK MŁODSZY

BIAŁA PODLASKA: F2 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA JESIENNA 2020/2021

  1. ŻAKI ADAMÓW – wycofani z rozgrywek
  2. AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA
  3. AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA
  4. MKS VICTORIA PARCZEW
  5. ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW
  6. LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI

Turniej 2 w dniach 11-09-2020 (piątek) PARCZEW GODZINA 16:30

16 Victoria Parczew
17 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – AP TOP-54 I Biała Podlaska
18 Orlęta Łuków – AP TOP-54 II Biała Podlaska
19 Victoria Parczew – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
20 AP TOP-54 I Biała Podlaska – Orlęta Łuków
21 – AP TOP-54 II Biała Podlaska
22 Orlęta Łuków – Victoria Parczew
23 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
24 AP TOP-54 II Biała Podlaska – AP TOP-54 I Biała Podlaska
25 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – Orlęta Łuków
26 Victoria Parczew – AP TOP-54 II Biała Podlaska
27 – AP TOP-54 I Biała Podlaska
28 AP TOP-54 II Biała Podlaska – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
29 Orlęta Łuków
30 AP TOP-54 I Biała Podlaska – Victoria Parczew

 

Turniej 3 w dniach 19-09-2020 BIAŁA PODLASKA GODZINA 10:00

31 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – Victoria Parczew 2020-09-19
32 Orlęta Łuków 2020-09-19
33 AP TOP-54 II Biała Podlaska – AP TOP-54 I Biała Podlaska 2020-09-19
34 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – Orlęta Łuków 2020-09-19
35 – AP TOP-54 II Biała Podlaska 2020-09-19
36 Victoria Parczew – AP TOP-54 I Biała Podlaska 2020-09-19
37 AP TOP-54 II Biała Podlaska – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2020-09-19
38 Orlęta Łuków – Victoria Parczew 2020-09-19
39 AP TOP-54 I Biała Podlaska 2020-09-19
40 Orlęta Łuków – AP TOP-54 II Biała Podlaska 2020-09-19
41 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – AP TOP-54 I Biała Podlaska 2020-09-19
42 Victoria Parczew 2020-09-19
43 AP TOP-54 I Biała Podlaska – Orlęta Łuków 2020-09-19
44 AP TOP-54 II Biała Podlaska – Victoria Parczew 2020-09-19
45 – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2020-09-19

 

Turniej 4 w dniach 27-09-2020 ŁUKÓW GODZINA 10:00

46 Orlęta Łuków – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
47 AP TOP-54 II Biała Podlaska – Victoria Parczew
48 AP TOP-54 I Biała Podlaska
49 Orlęta Łuków – AP TOP-54 II Biała Podlaska
50 Victoria Parczew – AP TOP-54 I Biała Podlaska
51 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
52 AP TOP-54 I Biała Podlaska – Orlęta Łuków
53 AP TOP-54 II Biała Podlaska – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
54 – Victoria Parczew
55 AP TOP-54 II Biała Podlaska – AP TOP-54 I Biała Podlaska
56 Orlęta Łuków
57 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – Victoria Parczew
58 – AP TOP-54 II Biała Podlaska
59 AP TOP-54 I Biała Podlaska – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
60 Victoria Parczew – Orlęta Łuków

 

Turniej 5 w dniach 03-10-2020 BIAŁA PODLASKA GODZINA 10:00

61 AP TOP-54 II Biała Podlaska – Orlęta Łuków 2020-10-03
62 AP TOP-54 I Biała Podlaska – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2020-10-03
63 – Victoria Parczew 2020-10-03
64 AP TOP-54 II Biała Podlaska – AP TOP-54 I Biała Podlaska 2020-10-03
65 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2020-10-03
66 Orlęta Łuków – Victoria Parczew 2020-10-03
67 – AP TOP-54 II Biała Podlaska 2020-10-03
68 AP TOP-54 I Biała Podlaska – Orlęta Łuków 2020-10-03
69 Victoria Parczew – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2020-10-03
70 AP TOP-54 I Biała Podlaska 2020-10-03
71 AP TOP-54 II Biała Podlaska – Victoria Parczew 2020-10-03
72 Orlęta Łuków – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2020-10-03
73 Victoria Parczew – AP TOP-54 I Biała Podlaska 2020-10-03
74 – Orlęta Łuków 2020-10-03
75 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – AP TOP-54 II Biała Podlaska 2020-10-03

 

Turniej 6 w dniach 10-10-2020 BIAŁA PODLASKA GODZINA 10:00

76 AP TOP-54 I Biała Podlaska – AP TOP-54 II Biała Podlaska 2020-10-10
77 – Orlęta Łuków 2020-10-10
78 Victoria Parczew – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2020-10-10
79 AP TOP-54 I Biała Podlaska 2020-10-10
80 Orlęta Łuków – Victoria Parczew 2020-10-10
81 AP TOP-54 II Biała Podlaska – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2020-10-10
82 Victoria Parczew – AP TOP-54 I Biała Podlaska 2020-10-10
83 – AP TOP-54 II Biała Podlaska 2020-10-10
84 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – Orlęta Łuków 2020-10-10
85 – Victoria Parczew 2020-10-10
86 AP TOP-54 I Biała Podlaska – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2020-10-10
87 AP TOP-54 II Biała Podlaska – Orlęta Łuków 2020-10-10
88 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2020-10-10
89 Victoria Parczew – AP TOP-54 II Biała Podlaska 2020-10-10
90 Orlęta Łuków – AP TOP-54 I Biała Podlaska 2020-10-10

Klub Orlęta Łuków jako gospodarz rozgrywa mecze na boiskach OSiR ul. Browarna 63

 

ŻAK F1/F2

WYMIARY – 40/46 – 26/30 (BOISKO ORLIK – OD POLA KARNEGO DO POLA KARNEGO)

BRAMKI – 3X1,55

LICZBA ZAWODNIKÓW – 5 NA BOISKU (4+1), ZMIANY POWROTNE GRA 5X5

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS JEDNEGO SPOTKANIA 1×12 MINUT

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

a) DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE

b) SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.

c) ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl

d) WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl