ŻAK MŁODSZY GRUPA I

BIAŁA PODLASKA: F2 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA” GRUPA 1 (RW)

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2019/2020

  1. UKS JEDYNKA I TERESPOL
  2. UKS JEDYNKA II TERESPOL
  3. AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA
  4. AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA
  5. ŁSR AMPLUS I ŁUKÓW
  6. ŁSR AMPLUS II ŁUKÓW
  7. DAF I ŁUKÓW
  8. DAF II ŁUKÓW

Turniej 1 w dniach 18-04-2020 – TERESPOL GODZINA 13:00

1 UKS JEDYNKA I TERESPOL – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-04-18
2 UKS JEDYNKA II TERESPOL – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-04-18
3 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-04-18
4 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-04-18
5 UKS JEDYNKA II TERESPOL – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-04-18
6 UKS JEDYNKA I TERESPOL – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-04-18

Turniej 1 w dniach 18-04-2020 – ŁUKÓW GODZINA 13:00

7 ŁSR AMPLUS I Łuków – DAF II ŁUKÓW 2020-04-18
8 ŁSR AMPLUS II Łuków – DAF I ŁUKÓW 2020-04-18
9 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków 2020-04-18
10 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2020-04-18
11 ŁSR AMPLUS II Łuków – DAF II ŁUKÓW 2020-04-18
12 ŁSR AMPLUS I Łuków – DAF I ŁUKÓW 2020-04-18

Turniej 2 w dniach 25-04-2020 – ŁUKÓW GODZINA 13:00

29 DAF I ŁUKÓW – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-04-25
30 DAF II ŁUKÓW – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2020-04-25
31 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2020-04-25
32 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-04-25
33 DAF II ŁUKÓW – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-04-25
34 DAF I ŁUKÓW – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2020-04-25

Turniej 2 w dniach 25-04-2020 – BIAŁA PODLASKA GODZINA 13:00

35 AP TOP 54 I Biała Podlaska – ŁSR AMPLUS II Łuków 2020-04-25
36 AP TOP 54 II Biała Podlaska – ŁSR AMPLUS I Łuków 2020-04-25
37 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-04-25
38 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków 2020-04-25
39 AP TOP 54 II Biała Podlaska – ŁSR AMPLUS II Łuków 2020-04-25
40 AP TOP 54 I Biała Podlaska – ŁSR AMPLUS I Łuków 2020-04-25

Turniej 3 w dniach 09-05-2020 – TERESPOL GODZINA 13:00

57 UKS JEDYNKA I TERESPOL – ŁSR AMPLUS II Łuków 2020-05-09
58 UKS JEDYNKA II TERESPOL – ŁSR AMPLUS I Łuków 2020-05-09
59 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-09
60 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków 2020-05-09
61 UKS JEDYNKA II TERESPOL – ŁSR AMPLUS II Łuków 2020-05-09
62 UKS JEDYNKA I TERESPOL – ŁSR AMPLUS I Łuków 2020-05-09

Turniej 3 w dniach 09-05-2020 – ŁUKÓW GODZINA 13:00

63 DAF I ŁUKÓW – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-09
64 DAF II ŁUKÓW – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-05-09
65 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2020-05-09
66 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-09
67 DAF II ŁUKÓW – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-09
68 DAF I ŁUKÓW – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-05-09

Turniej 4 w dniach 16-05-2020 – BIAŁA PODLASKA GODZINA 13:00

85 AP TOP 54 I Biała Podlaska – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-16
86 AP TOP 54 II Biała Podlaska – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2020-05-16
87 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-16
88 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-16
89 AP TOP 54 II Biała Podlaska – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-16
90 AP TOP 54 I Biała Podlaska – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2020-05-16

Turniej 4 w dniach 16-05-2020 – ŁUKÓW GODZINA 13:00

91 DAF I ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS II Łuków 2020-05-16
92 DAF II ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS I Łuków 2020-05-16
93 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2020-05-16
94 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków 2020-05-16
95 DAF II ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS II Łuków 2020-05-16
96 DAF I ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS I Łuków 2020-05-16

Turniej 5 w dniach 23-05-2020 – TERESPOL GODZINA 13:00

113 UKS JEDYNKA I TERESPOL – DAF II ŁUKÓW 2020-05-23
114 UKS JEDYNKA II TERESPOL – DAF I ŁUKÓW 2020-05-23
115 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-23
116 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2020-05-23
117 UKS JEDYNKA II TERESPOL – DAF II ŁUKÓW 2020-05-23
118 UKS JEDYNKA I TERESPOL – DAF I ŁUKÓW 2020-05-23

Turniej 5 w dniach 23-05-2020 – ŁUKÓW GODZINA 13:00

119 ŁSR AMPLUS I Łuków – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-23
120 ŁSR AMPLUS II Łuków – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-05-23
121 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków 2020-05-23
122 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-23
123 ŁSR AMPLUS II Łuków – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-23
124 ŁSR AMPLUS I Łuków – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-05-23

Turniej 6 w dniach 30-05-2020 – ŁUKÓW GODZINA 13:00

141 ŁSR AMPLUS I Łuków – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-30
142 ŁSR AMPLUS II Łuków – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2020-05-30
143 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków 2020-05-30
144 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-30
145 ŁSR AMPLUS II Łuków – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2020-05-30
146 ŁSR AMPLUS I Łuków – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2020-05-30

Turniej 6 w dniach 30-05-2020 – BIAŁA PODLASKA GODZINA 13:00

147 AP TOP 54 I Biała Podlaska – DAF II ŁUKÓW 2020-05-30
148 AP TOP 54 II Biała Podlaska – DAF I ŁUKÓW 2020-05-30
149 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-05-30
150 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2020-05-30
151 AP TOP 54 II Biała Podlaska – DAF II ŁUKÓW 2020-05-30
152 AP TOP 54 I Biała Podlaska – DAF I ŁUKÓW 2020-05-30

Klub DAF Łuków swoje mecze jako gospodarz rozgrywa na boiskach OSiR przy basenach ul.Browarna

Klub AMPLUS Łuków rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku SP Nr 2 przy ul.Cieszkowizna

Klub UKS Jedynka Terespol jako gospodarz rozgrywa mecze na Orliku  ul. Sienkiewicza 27 w Terespolu

Zasady:

  • 5×5 (4+1)
  • zmiany powrotne/hokejowe
  • czas gry 2×10 minut
  • wrzut z autu – wprowadzany nogą (dowolna ilość kontaktów/można zdobyć bramkę przy drugim kontakcie)
  • mogą grać dziewczęta – max. 2 na boisku (4 w jednej drużynie)
  • boisko Orlik

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.