ŻAK STARSZY

F1 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA JESIENNA 2021/2022

 

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH: CHAMPION BIAŁA PODLASKA, NIWA ŁOMAZY, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI, ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, ORZEŁ CZEMIERNIKI, TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, LZS DOBRYŃ, ROGO ROGOŹNICA, LUTNIA PISZCZAC, AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

 

I.                 TURNIEJ: 11.09.2021 r. GODZINA 10:00
A.     CHAMPION BIAŁA PODLASKA, NIWA ŁOMAZY, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, ORLĘTA I RADZYŃ, ORLĘTA II RADZYŃ – GOSPODARZ CHAMPION BIAŁA PODLASKA GODZINA 9:00 – ORLIK ul. ZYGMUNTA AUGUSTA 2
CHAMPION – NIWA, ORLĘTA – ORLĘTA I RADZYŃ, CHAMPION – ORLĘTA II RADZYŃ, NIWA – ORLĘTA, ORLĘTA I RADZYŃ – ORLĘTA II RADZYŃ, CHAMPION – ORLĘTA, NIWA – ORLĘTA I RADZYŃ, ORLĘTA – ORLĘTA II RADZYŃ, CHAMPION – ORLĘTA I RADZYŃ, NIWA – ORLĘTA II RADZYŃ
B.     AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, ORZEŁ CZEMIERNIKI, TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, TOP-54 II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ AMPLUS I ŁUKÓW

AMPLUS I – AMPLUS II, ORZEŁ – TOP-54 I, AMPLUS I – TOP-54 II, AMPLUS II – ORZEŁ, TOP-54 I – TOP-54 II, AMPLUS I – ORZEŁ, AMPLUS II – TOP-54 I, ORZEŁ – TOP-54 II, AMPLUS I – TOP-54 I, AMPLUS II – TOP-54 II

C.     LUTNIA PISZCZAC, LZS DOBRYŃ, ROGO ROGOŹNICA, AZ-BUD KOMARÓWKA, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ LUTNIA PISZCZAC

LUTNIA – DOBRYŃ, ROGO – KOMARÓWKA, LUTNIA – MŁODZIEŻÓWKA, DOBRYŃ – ROGO, KOMARÓWKA – MŁODZIEŻÓWKA, LUTNIA – ROGO, DOBRYŃ – KOMARÓWKA, ROGO – MŁODZIEŻÓWKA, LUTNIA – KOMARÓWKA, DOBRYŃ – MŁODZIEŻÓWKA

 

II.               TURNIEJ: 18.09.2021 r. GODZINA 10:00
A. DAF ORLĘTA ŁUKÓW, ORZEŁ CZEMIERNIKI, LUTNIA PISZCZAC, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW – GOSPODARZ ORLĘTA ŁUKÓW 19.09.2021 r/niedziela/ godzina 10:00
ORLĘTA – ORZEŁ, LUTNIA – AMPLUS I, ORLĘTA – AMPLUS II, ORZEŁ – LUTNIA, AMPLUS I – AMPLUS II, ORLĘTA – LUTNIA, ORZEŁ – AMPLUS I, LUTNIA – AMPLUS II, ORLĘTA – AMPLUS I, ORZEŁ – AMPLUS II
B. ORLĘTA I RADZYŃ, ORLĘTA II RADZYŃ, LZS DOBRYŃ, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, AZ-BUD KOMARÓWKA – GOSPODARZ ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI 19.09.2021 r/niedziela/ godzina 12:00

ORLĘTA I – ORLĘTA II, DOBRYŃ – CHAMPION, ORLĘTA I – KOMARÓWKA, ORLĘTA II – DOBRYŃ, CHAMPION – KOMARÓWKA, ORLĘTA I – DOBRYŃ, ORLĘTA II – CHAMPION, DOBRYŃ – KOMARÓWKA, ORLĘTA I – CHAMPION, ORLĘTA II – KOMARÓWKA

C. TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, NIWA ŁOMAZY, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, ROGO ROGOŹNIA – GOSPODARZ TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

TOP-54 I – TOP-54 II, NIWA – MŁODZIEŻÓWKA, TOP-54 I – ROGO, TOP-54 II – NIWA, MŁODZIEŻÓWKA – ROGO, TOP-54 I – NIWA, TOP-54 II – MŁODZIEŻÓWKA, NIWA – ROGO, TOP-54 I – MŁODZIEŻÓWKA, TOP-54 II – ROGO

 

III.              TURNIEJ: 25.09.2021 r. GODZINA 10:00
A.     AZ-BUD KOMARÓWKA, ORLĘTA I RADZYŃ, ORLĘTA II RADZYŃ, TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, TOP-54 II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ AZ-BUD KOMARÓWKA

KOMARÓWKA – ORLĘTA I RADZYŃ, ORLĘTA II RADZYŃ – TOP-54 I, KOMARÓWKA – TOP-54 II, ORLĘTA I – ORLĘTA II, TOP-54 I – TOP-54 II, KOMARÓWKA – ORLĘTA II, ORLĘTA I – TOP-54 I, ORLĘTA II – TOP-54 II, KOMARÓWKA – TOP-54 I, ORLĘTA I – TOP-54 II

B.     LZS DOBRYŃ, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, LUTNIA PISZCZAC – GOSPODARZ LZS DOBRYŃ

DOBRYŃ – AMPLUS I, AMPLUS II – CHAMPION, DOBRYŃ – LUTNIA, AMPLUS I – AMPLUS II, CHAMPION – LUTNIA, DOBRYŃ – AMPLUS II, AMPLUS I – CHAMPION, AMPLUS II – LUTNIA, DOBRYŃ – CHAMPION, AMPLUS I – LUTNIA

C.     NIWA ŁOMAZY, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, ROGO ROGOŹNICA, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, ORZEŁ CZEMIERNIKI – GOSPODARZ NIWA ŁOMAZY

NIWA – MŁODZIEŻÓWKA, ROGO – ORLĘTA, NIWA – ORZEŁ, MŁODZIEŻÓWKA – ROGO, ORLĘTA – ORZEŁ, NIWA – ROGO, MŁODZIEŻÓWKA – ORLĘTA, ROGO – ORZEŁ, NIWA – ORLĘTA, MŁODZIEŻÓWKA – ORZEŁ

 

IV.             TURNIEJ: 02.10.2021 r. GODZINA 10:00
A.     ROGO ROGOŹNICA, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, AZ-BUD KOMARÓWKA – GOSPODARZ ROGO ROGOŹNICA

ROGO – CHAMPION, TOP-54 I – TOP-54 II, ROGO – KOMARÓWKA, CHAMPION – TOP-54 I, TOP-54 II – KOMARÓWKA, ROGO – TOP-54 I, CHAMPION – TOP-54 II, TOP-54 I – KOMARÓWKA, ROGO – TOP-54 II, CHAMPION – KOMARÓWKA

B.     MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, ORLĘTA I RADZYŃ, ORLĘTA II RADZYŃ – GOSPODARZ MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – 03.10./NIEDZIELA/ GODZINA 10:00
MŁODZIEŻÓWKA – AMPLUS I, AMPLUS II – ORLĘTA I, MŁODZIEŻÓWKA – ORLĘTA II, AMPLUS I – AMPLUS II, ORLĘTA I – ORLĘTA II, MŁODZIEŻÓWKA – AMPLUS II, AMPLUS I – ORLĘTA I, AMPLUS II – ORLĘTA II, MŁODZIEŻÓWKA – ORLĘTA I, AMPLUS I – ORLĘTA II
C.     ORZEŁ CZEMIERNIKI, LUTNIA PISZCZAC, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, LZS DOBRYŃ, NIWA ŁOMAZY – GOSPODARZ ORZEŁ CZEMIERNIKI

ORZEŁ – LUTNIA, ORLĘTA – DOBRYŃ, ORZEŁ – NIWA, LUTNIA – ORLĘTA, DOBRYŃ – NIWA, ORZEŁ – ORLĘTA, LUTNIA – DOBRYŃ, ORLĘTA – NIWA, ORZEŁ – DOBRYŃ, LUTNIA – NIWA

 

V.               TURNIEJ: 09.10.2021 r. GODZINA 10:00
A.     TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, LUTNIA PISZCZAC, NIWA ŁOMAZY – GOSPODARZ AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

TOP-54 I – TOP-54 II, CHAMPION – LUTNIA, TOP-54 – NIWA, TOP-54 II – CHAMPION, LUTNIA – NIWA, TOP-54 I – CHAMPION, TOP-54 II – LUTNIA, CHAMPION – NIWA, TOP-54 I – LUTNIA, TOP-54 II – NIWA

B.     AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, ROGO ROGOŹNICA, AZ-BUD KOMARÓWKA – GOSPODARZ AMPLUS I ŁUKÓW

AMPLUS I – AMPLUS II, ORLĘTA – ROGO, AMPLUS I – KOMARÓWKA, AMPLUS II – ORLĘTA, ROGO – KOMARÓWKA, AMPLUS I – ORLĘTA, AMPLUS II – ROGO, ORLĘTA – KOMARÓWKA, AMPLUS I – ROGO, AMPLUS II – KOMARÓWKA

C.     ORLĘTA I RADZYŃ, ORLĘTA II RADZYŃ, MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, LZS DOBRYŃ, ORZEŁ CZEMIERNIKI – GOSPODARZ ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI
ORLĘTA I – ORLĘTA II, MŁODZIEŻÓWKA – DOBRYŃ, ORLĘTA I – ORZEŁ, ORLĘTA II – MŁODZIEŻÓWKA, DOBRYŃ – ORZEŁ, ORLĘTA I – MŁODZIEŻÓWKA, ORLĘTA II – DOBRYŃ, MŁODZIEŻÓWKA – ORZEŁ, ORLĘTA I – DOBRYŃ, ORLĘTA II – ORZEŁ

 

VI.             TURNIEJ: 16.10.2021 r. GODZINA 10:00
A.     ORZEŁ CZEMIERNIKI, LZS DOBRYŃ, ROGO ROGOŹNICA, TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, TOP-54 II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ ORZEŁ CZEMIERNIKI

ORZEŁ, DOBRYŃ, ROGO – TOP-54 I, ORZEŁ – TOP-54 II, DOBRYŃ – ROGO, TOP-54 I – TOP-54 II, ORZEŁ – ROGO, DOBRYŃ – TOP-54 I, ROGO – TOP-54 II, ORZEŁ – TOP-54 I, DOBRYŃ – TOP-54 II

B.     MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI, AZ-BUD KOMARÓWKA, NIWA ŁOMAZY, ORLĘTA I RADZYŃ, ORLĘTA II RADZYŃ – GOSPODARZ MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI – 17.10./NIEDZIELA/ GODZINA 10:00
MŁODZIEŻÓWKA – KOMARÓWKA, NIWA – ORLĘTA I, MŁODZIEŻÓWKA – ORLĘTA II, KOMARÓWKA – NIWA, ORLĘTA I – ORLĘTA II, MŁODZIEŻÓWKA – NIWA, KOMARÓWKA – ORLĘTA I, NIWA – ORLĘTA II, MŁODZIEŻÓWKA – ORLĘTA I, KOMARÓWKA – ORLĘTA II
C.     LUTNIA PISZCZAC, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, DAF ORLĘTA ŁUKÓW, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW – GOSPODARZ LUTNIA PISZCZAC

LUTNIA – CHAMPION, ORLĘTA – AMPLUS I, LUTNIA – AMPLUS II, CHAMPION – ORLĘTA, AMPLUS I – AMPLUS II, LUTNIA – ORLĘTA, CHAMPION – AMPLUS I, ORLĘTA – AMPLUS II, LUTNIA – AMPLUS I, CHAMPION – AMPLUS II

Klub  ŁKS Orlęta Łuków jako gospodarz rozgrywa swoje mecze na boisku ul. Browarna w Łukowie

Klub AMPLUS Łuków jako gospodarz rozgrywa swoje mecze na boisku ul. Browarna w Łukowie

Klub AT Champion – jako gospodarz rozgrywa swoje mecze na Orliku SP nr 9 przy ul. Zygmunta Augusta

Dokumenty do pobrania:

Sprawozdanie/lista obecności – SPRAWOZDANIE-Z-TURNIEJU ODDZIAŁ W BIAŁEJ PODLASKIEJ

GRA DZIEWCZAT W DRUZYNACH CHLOPCOW- uchwala PZPN – z 2018 r. – po zmianach 2019-2020-2021 i wczesniejszych

Przepisy_zbiorcze_podstawowe_ORLIK_ZAK_-2021_22

ROZGRYWKI-MLODZIEZOWE-chlopcy-roczniki-s.-2020-21-Tabelka-Lubelskiego-ZPN-1

 

Opracowanie: Michał Tusz i Stanisław Lesiuk

 

ŻAK F1

WYMIARY – 40/46 – 26/30 (BOISKO ORLIK – OD POLA KARNEGO DO POLA KARNEGO)

BRAMKI – 3X1,55

LICZBA ZAWODNIKÓW – 5 NA BOISKU (1+4), ZMIANY POWROTNE GRA 5X5

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS GRY: 2×10 MINUT

 

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

  1. DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE
  2.  SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.
  3. ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl
  4. WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl