ŻAK MŁODSZY GRUPA II

BIAŁA PODLASKA: F2 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 2

RUNDA JESIENNA

  1. DAF III ŁUKÓW
  2. DAF IV ŁUKÓW
  3. AMPLUS I ŁUKÓW
  4. AMPLUS II ŁUKÓW
  5. AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA
  6. AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

 

I KOLEJKA 07.09.2019r GODZINA 10:00

1 DAF III ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS II Łuków 2:3
2 DAF IV ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS I Łuków 1:4
3 DAF III ŁUKÓW – DAF IV ŁUKÓW 3:3
4 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków 3:2
5 DAF IV ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS II Łuków 2:4
6 DAF III ŁUKÓW – ŁSR AMPLUS I Łuków 1:8

II KOLEJKA 14.09.2019r GODZINA 10:30

16 AP TOP 54 I Biała Podlaska – ŁSR AMPLUS II Łuków 11:1
17 AP TOP 54 II Biała Podlaska – ŁSR AMPLUS I Łuków 4:5
18 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 3:3
19 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków 4:1
20 AP TOP 54 II Biała Podlaska – ŁSR AMPLUS II Łuków 7:3
21 AP TOP 54 I Biała Podlaska – ŁSR AMPLUS I Łuków 9:0

III KOLEJKA 21.09.2019r GODZINA 13:00

31 DAF III ŁUKÓW – AP TOP 54 II Biała Podlaska 7:0
32 DAF IV ŁUKÓW – AP TOP 54 I Biała Podlaska 3:1
33 DAF III ŁUKÓW – DAF IV ŁUKÓW 2:2
34 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 5:0
35 DAF IV ŁUKÓW – AP TOP 54 II Biała Podlaska 4:4
36 DAF III ŁUKÓW – AP TOP 54 I Biała Podlaska 9:0

IV KOLEJKA 28.09.2019r GODZINA 11:00

46 ŁSR AMPLUS I Łuków – DAF IV ŁUKÓW 8:3
47 ŁSR AMPLUS II Łuków – DAF III ŁUKÓW 1:9
48 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków 3:2
49 DAF III ŁUKÓW – DAF IV ŁUKÓW 4:4
50 ŁSR AMPLUS II Łuków – DAF IV ŁUKÓW 2:4
51 ŁSR AMPLUS I Łuków – DAF III ŁUKÓW 1:8

V KOLEJKA 05.10.2019r GODZINA 13:00

61 ŁSR AMPLUS I Łuków – AP TOP 54 II Biała Podlaska 6:6
62 ŁSR AMPLUS II Łuków – AP TOP 54 I Biała Podlaska 0:5
63 ŁSR AMPLUS I Łuków – ŁSR AMPLUS II Łuków 4:2
64 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 8:5
65 ŁSR AMPLUS II Łuków – AP TOP 54 II Biała Podlaska 4:6
66 ŁSR AMPLUS I Łuków – AP TOP 54 I Biała Podlaska 3:2

VI KOLEJKA 26.10.2019r GODZINA 10:00

76 AP TOP 54 I Biała Podlaska – DAF IV ŁUKÓW  2:6
77 AP TOP 54 II Biała Podlaska – DAF III ŁUKÓW  3:8
78 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska  walkower obustronny
79 DAF III ŁUKÓW – DAF IV ŁUKÓW  walkower obustronny
80 AP TOP 54 II Biała Podlaska – DAF IV ŁUKÓW  10:2
81 AP TOP 54 I Biała Podlaska – DAF III ŁUKÓW  9:4

Klub AMPLUS Łuków rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku SP Nr 2 przy ul.Cieszkowizna]

Klub DAF Łuków swoje mecze jako gospodarz rozgrywa na boiskach OSiR przy basenach ul.Browarna

Zasady:

  • 5×5 (4+1)
  • zmiany powrotne/hokejowe
  • czas gry 2×10 minut
  • wrzut z autu – wprowadzany nogą (dowolna ilość kontaktów/można zdobyć bramkę przy drugim kontakcie)
  • mogą grać dziewczęta – max. 2 na boisku (4 w jednej drużynie)
  • boisko Orlik

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.