ŻAK MŁODSZY GRUPA II

BIAŁA PODLASKA: F2 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA” GRUPA 2 (RW)

RUNDA WIOSENNA

  1. AP TOP-54 III BIAŁA PODLASKA
  2. AP TOP-54 IV BIAŁA PODLASKA
  3. LUTNIA I PISZCZAC
  4. LUTNIA II PISZCZAC
  5. VICTORIA I PARCZEW
  6. VICTORIA II PARCZEW
  7. LKS ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI
  8. LKS ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI

 

Turniej 1 w dniach 18-04-2020 – BIAŁA PODLASKA GODZINA 13:00

1 AP TOP 54 III Biała Podlaska – Lutnia II Piszczac 2020-04-18
2 AP TOP 54 IV Biała Podlaska – Lutnia I Piszczac 2020-04-18
3 AP TOP 54 III Biała Podlaska – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2020-04-18
4 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2020-04-18
5 AP TOP 54 IV Biała Podlaska – Lutnia II Piszczac 2020-04-18
6 AP TOP 54 III Biała Podlaska – Lutnia I Piszczac 2020-04-18

Turniej 1 w dniach 18-04-2020 – PARCZEW GODZINA 13:00

7 Victoria I Parczew – Orlęta iI Radzyń Podlaski 2020-04-18
8 Victoria II Parczew – Orlęta I Radzyń Podlaski 2020-04-18
9 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew 2020-04-18
10 Orlęta I Radzyń Podlaski – Orlęta iI Radzyń Podlaski 2020-04-18
11 Victoria II Parczew – Orlęta iI Radzyń Podlaski 2020-04-18
12 Victoria I Parczew – Orlęta I Radzyń Podlaski 2020-04-18

Turniej 2 w dniach 25-04-2020 – RADZYŃ PODLASKI GODZINA 13:00

29 Orlęta I Radzyń Podlaski – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2020-04-25
30 Orlęta iI Radzyń Podlaski – AP TOP 54 III Biała Podlaska 2020-04-25
31 Orlęta I Radzyń Podlaski – Orlęta iI Radzyń Podlaski 2020-04-25
32 AP TOP 54 III Biała Podlaska – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2020-04-25
33 Orlęta iI Radzyń Podlaski – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2020-04-25
34 Orlęta I Radzyń Podlaski – AP TOP 54 III Biała Podlaska 2020-04-25

Turniej 2 w dniach 25-04-2020 – PISZCZAC GODZINA 13:00

35 Lutnia I Piszczac – Victoria II Parczew 2020-04-25
36 Lutnia II Piszczac – Victoria I Parczew 2020-04-25
37 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2020-04-25
38 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew 2020-04-25
39 Lutnia II Piszczac – Victoria II Parczew 2020-04-25
40 Lutnia I Piszczac – Victoria I Parczew 2020-04-25

Turniej 3 w dniach 09-05-2020 – BIAŁA PODLASKA GODZINA 13:00

57 AP TOP 54 III Biała Podlaska – Victoria II Parczew 2020-05-09
58 AP TOP 54 IV Biała Podlaska – Victoria I Parczew 2020-05-09
59 AP TOP 54 III Biała Podlaska – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2020-05-09
60 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew 2020-05-09
61 AP TOP 54 IV Biała Podlaska – Victoria II Parczew 2020-05-09
62 AP TOP 54 III Biała Podlaska – Victoria I Parczew 2020-05-09

Turniej 3 w dniach 09-05-2020 – RADZYŃ PODLASKI GODZINA 13:00

63 Orlęta I Radzyń Podlaski – Lutnia II Piszczac 2020-05-09
64 Orlęta iI Radzyń Podlaski – Lutnia I Piszczac 2020-05-09
65 Orlęta I Radzyń Podlaski – Orlęta iI Radzyń Podlaski 2020-05-09
66 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2020-05-09
67 Orlęta iI Radzyń Podlaski – Lutnia II Piszczac 2020-05-09
68 Orlęta I Radzyń Podlaski – Lutnia I Piszczac 2020-05-09

Turniej 4 w dniach 16-05-2020 – PISZCZAC GODZINA 13:00

85 Lutnia I Piszczac – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2020-05-16
86 Lutnia II Piszczac – AP TOP 54 III Biała Podlaska 2020-05-16
87 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2020-05-16
88 AP TOP 54 III Biała Podlaska – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2020-05-16
89 Lutnia II Piszczac – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2020-05-16
90 Lutnia I Piszczac – AP TOP 54 III Biała Podlaska 2020-05-16

Turniej 4 w dniach 16-05-2020 – RADZYŃ PODLASKI GODZINA 13:00

91 Orlęta I Radzyń Podlaski – Victoria II Parczew 2020-05-16
92 Orlęta iI Radzyń Podlaski – Victoria I Parczew 2020-05-16
93 Orlęta I Radzyń Podlaski – Orlęta iI Radzyń Podlaski 2020-05-16
94 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew 2020-05-16
95 Orlęta iI Radzyń Podlaski – Victoria II Parczew 2020-05-16
96 Orlęta I Radzyń Podlaski – Victoria I Parczew 2020-05-16

Turniej 5 w dniach 23-05-2020 – BIAŁA PODLASKA GODZINA 13:00

113 AP TOP 54 III Biała Podlaska – Orlęta iI Radzyń Podlaski 2020-05-23
114 AP TOP 54 IV Biała Podlaska – Orlęta I Radzyń Podlaski 2020-05-23
115 AP TOP 54 III Biała Podlaska – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2020-05-23
116 Orlęta I Radzyń Podlaski – Orlęta iI Radzyń Podlaski 2020-05-23
117 AP TOP 54 IV Biała Podlaska – Orlęta iI Radzyń Podlaski 2020-05-23
118 AP TOP 54 III Biała Podlaska – Orlęta I Radzyń Podlaski 2020-05-23

Turniej 5 w dniach 23-05-2020 – PARCZEW GODZINA 13:00

119 Victoria I Parczew – Lutnia II Piszczac 2020-05-23
120 Victoria II Parczew – Lutnia I Piszczac 2020-05-23
121 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew 2020-05-23
122 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2020-05-23
123 Victoria II Parczew – Lutnia II Piszczac 2020-05-23
124 Victoria I Parczew – Lutnia I Piszczac 2020-05-23

Turniej 6 w dniach 30-05-2020 – PARCZEW GODZINA 13:00

141 Victoria I Parczew – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2020-05-30
142 Victoria II Parczew – AP TOP 54 III Biała Podlaska 2020-05-30
143 Victoria I Parczew – Victoria II Parczew 2020-05-30
144 AP TOP 54 III Biała Podlaska – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2020-05-30
145 Victoria II Parczew – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2020-05-30
146 Victoria I Parczew – AP TOP 54 III Biała Podlaska 2020-05-30

Turniej 6 w dniach 30-05-2020 – PISZCZAC GODZINA 13:00

147 Lutnia I Piszczac – Orlęta iI Radzyń Podlaski 2020-05-30
148 Lutnia II Piszczac – Orlęta I Radzyń Podlaski 2020-05-30
149 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2020-05-30
150 Orlęta I Radzyń Podlaski – Orlęta iI Radzyń Podlaski 2020-05-30
151 Lutnia II Piszczac – Orlęta iI Radzyń Podlaski 2020-05-30
152 Lutnia I Piszczac – Orlęta I Radzyń Podlaski 2020-05-30

Klub Victoria Parczew swoje mecze jako gospodarz rozgrywa na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 ul. 11-go Listopada 90 (wjazd bramą od ulicy Szkolnej).

Zasady:

  • 5×5 (4+1)
  • zmiany powrotne/hokejowe
  • czas gry 2×10 minut
  • wrzut z autu – wprowadzany nogą (dowolna ilość kontaktów/można zdobyć bramkę przy drugim kontakcie)
  • mogą grać dziewczęta – max. 2 na boisku (4 w jednej drużynie)
  • boisko Orlik

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.