ŻAK MŁODSZY GRUPA III

BIAŁA PODLASKA: F2 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 3

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

 

  1. JEDYNKA I TERESPOL
  2. JEDYNKA II TERESPOL
  3. LUTNIA I PISZCZAC
  4. LUTNIA II PISZCZAC
  5. AP TOP-54 III BIAŁA PODLASKA
  6. AP TOP-54 IV BIAŁA PODLASKA
  7. NIWA I ŁOMAZY
  8. NIWA II ŁOMAZY

 

I KOLEJKA 11.09.2019r GODZINA 17:00

1 UKS JEDYNKA I TERESPOL – Lutnia II Piszczac  4:4
2 UKS JEDYNKA II TERESPOL – Lutnia I Piszczac  0:1
3 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL  3:2
4 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac  3:0
5 UKS JEDYNKA II TERESPOL – Lutnia II Piszczac  0:9
6 UKS JEDYNKA I TERESPOL – Lutnia I Piszczac  9:1

I KOLEJKA 07.09.2019r GODZINA 13:00

7 AP TOP 54 III Biała Podlaska – Niwa II Łomazy 17:0
8 AP TOP 54 IV Biała Podlaska – Niwa I Łomazy 8:3
9 AP TOP 54 III Biała Podlaska – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2:2
10 Niwa I Łomazy – Niwa II Łomazy 3:0
11 AP TOP 54 IV Biała Podlaska – Niwa II Łomazy 10:0
12 AP TOP 54 III Biała Podlaska – Niwa I Łomazy 9:1

II KOLEJKA 14.09.2019r GODZINA 13:00

29 UKS JEDYNKA I TERESPOL – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 4:1
30 UKS JEDYNKA II TERESPOL – AP TOP 54 III Biała Podlaska 1:4
31 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL walkower obustronny
32 AP TOP 54 III Biała Podlaska – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2:2
33 UKS JEDYNKA II TERESPOL – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 4:1
34 UKS JEDYNKA I TERESPOL – AP TOP 54 III Biała Podlaska 4:1

II KOLEJKA 14.09.2019r GODZINA 13:00

35 Lutnia I Piszczac – Niwa II Łomazy 10:0
36 Lutnia II Piszczac – Niwa I Łomazy 4:2
37 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 5:0
38 Niwa I Łomazy – Niwa II Łomazy 1:5
39 Lutnia II Piszczac – Niwa II Łomazy 6:0
40 Lutnia I Piszczac – Niwa I Łomazy 4:1

III KOLEJKA 21.09.2019r GODZINA 13:00

57 Niwa I Łomazy – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2019-09-21
58 Niwa II Łomazy – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2019-09-21
59 Niwa I Łomazy – Niwa II Łomazy 2019-09-21
60 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2019-09-21
61 Niwa II Łomazy – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2019-09-21
62 Niwa I Łomazy – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2019-09-21

III KOLEJKA 18.09.2019r GODZINA 17:00

63 AP TOP 54 III Biała Podlaska – Lutnia II Piszczac
64 AP TOP 54 IV Biała Podlaska – Lutnia I Piszczac
65 AP TOP 54 III Biała Podlaska – AP TOP 54 IV Biała Podlaska
66 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac
67 AP TOP 54 IV Biała Podlaska – Lutnia II Piszczac
68 AP TOP 54 III Biała Podlaska – Lutnia I Piszczac

IV KOLEJKA 28.09.2019r GODZINA 13:00

85 Lutnia I Piszczac – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2019-09-28
86 Lutnia II Piszczac – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2019-09-28
87 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2019-09-28
88 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2019-09-28
89 Lutnia II Piszczac – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2019-09-28
90 Lutnia I Piszczac – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2019-09-28

IV KOLEJKA 28.09.2019r GODZINA 13:00

91 Niwa I Łomazy – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2019-09-28
92 Niwa II Łomazy – AP TOP 54 III Biała Podlaska 2019-09-28
93 Niwa I Łomazy – Niwa II Łomazy 2019-09-28
94 AP TOP 54 III Biała Podlaska – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2019-09-28
95 Niwa II Łomazy – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2019-09-28
96 Niwa I Łomazy – AP TOP 54 III Biała Podlaska 2019-09-28

V KOLEJKA 05.10.2019r GODZINA 13:00

113 AP TOP 54 III Biała Podlaska – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2019-10-05
114 AP TOP 54 IV Biała Podlaska – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2019-10-05
115 AP TOP 54 III Biała Podlaska – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2019-10-05
116 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2019-10-05
117 AP TOP 54 IV Biała Podlaska – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2019-10-05
118 AP TOP 54 III Biała Podlaska – UKS JEDYNKA I TERESPOL 2019-10-05

V KOLEJKA 05.10.2019r GODZINA 13:00

119 Niwa I Łomazy – Lutnia II Piszczac 2019-10-05
120 Niwa II Łomazy – Lutnia I Piszczac 2019-10-05
121 Niwa I Łomazy – Niwa II Łomazy 2019-10-05
122 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2019-10-05
123 Niwa II Łomazy – Lutnia II Piszczac 2019-10-05
124 Niwa I Łomazy – Lutnia I Piszczac 2019-10-05

VI KOLEJKA 12.10.2019r GODZINA 13:00

141 UKS JEDYNKA I TERESPOL – Niwa II Łomazy 2019-10-12
142 UKS JEDYNKA II TERESPOL – Niwa I Łomazy 2019-10-12
143 UKS JEDYNKA I TERESPOL – UKS JEDYNKA II TERESPOL 2019-10-12
144 Niwa I Łomazy – Niwa II Łomazy 2019-10-12
145 UKS JEDYNKA II TERESPOL – Niwa II Łomazy 2019-10-12
146 UKS JEDYNKA I TERESPOL – Niwa I Łomazy 2019-10-12

VI KOLEJKA 12.10.2019r GODZINA 13:00

147 Lutnia I Piszczac – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2019-10-12
148 Lutnia II Piszczac – AP TOP 54 III Biała Podlaska 2019-10-12
149 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2019-10-12
150 AP TOP 54 III Biała Podlaska – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2019-10-12
151 Lutnia II Piszczac – AP TOP 54 IV Biała Podlaska 2019-10-12
152 Lutnia I Piszczac – AP TOP 54 III Biała Podlaska 2019-10-12

Klub UKS Jedynka Terespol jako gospodarz rozgrywa mecze na Orliku  ul. Sienkiewicza 27 w Terespolu

 

Zasady:

  • 5×5 (4+1)
  • zmiany powrotne/hokejowe
  • czas gry 2×10 minut
  • wrzut z autu – wprowadzany nogą (dowolna ilość kontaktów/można zdobyć bramkę przy drugim kontakcie)
  • mogą grać dziewczęta – max. 2 na boisku (4 w jednej drużynie)
  • boisko Orlik

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.