ŻAK STARSZY

BIAŁA PODLASKA: F1 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ B.P.”

RUNDA JESIENNA – SEZON 2019/2020

  1. ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI
  2. ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI
  3. AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA
  4. AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA
  5. UNIA I KRZYWDA
  6. UNIA II KRZYWDA
  7. LUTNIA I PISZCZAC
  8. LUTNIA II PISZCZAC
  9. DAF I ŁUKÓW
  10. DAF II ŁUKÓW

 

I KOLEJKA 07.09.2019r GODZINA 10:00

1 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – AP TOP 54 II Biała Podlaska 4:1
2 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – AP TOP 54 I Biała Podlaska 0:9
3 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 6:0
4 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 0:2
5 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – AP TOP 54 II Biała Podlaska 3:1
6 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – AP TOP 54 I Biała Podlaska 0:3

I KOLEJKA przełożony na inny termin

7 Unia I Krzywda – Lutnia II Piszczac
8 Unia II Krzywda – Unia I Krzywda
9 Unia I Krzywda – Unia II Krzywda
10 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac
11 Unia II Krzywda – Lutnia II Piszczac
12 Unia I Krzywda – Lutnia I Piszczac

II KOLEJKA przełożony na inny termin

46 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Unia II Krzywda
47 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Unia I Krzywda
48 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska
49 Unia I Krzywda – Unia II Krzywda
50 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Unia II Krzywda
51 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Unia I Krzywda

II KOLEJKA 14.09.2019r GODZINA 13:00

52 DAF I ŁUKÓW – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 3:0
53 DAF II ŁUKÓW – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 0:4
54 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 3:1
55 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 5:0
56 DAF II ŁUKÓW – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 1:1
57 DAF I ŁUKÓW – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2:1

III KOLEJKA 21.09.2019r GODZINA 13:00

91 Unia I Krzywda – DAF II ŁUKÓW 2019-09-21
92 Unia II Krzywda – DAF I ŁUKÓW 2019-09-21
93 Unia I Krzywda – Unia II Krzywda 2019-09-21
94 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2019-09-21
95 Unia II Krzywda – DAF II ŁUKÓW 2019-09-21
96 Unia I Krzywda – DAF I ŁUKÓW 2019-09-21

III KOLEJKA 21.09.2019r GODZINA 13:00

97 Lutnia I Piszczac – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2019-09-21
98 Lutnia II Piszczac – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2019-09-21
99 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2019-09-21
100 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2019-09-21
101 Lutnia II Piszczac – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2019-09-21
102 Lutnia I Piszczac – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2019-09-21

IV KOLEJKA 28.09.2019r GODZINA 13:00

136 DAF I ŁUKÓW – Lutnia II Piszczac 2019-09-28
137 DAF II ŁUKÓW – Lutnia I Piszczac 2019-09-28
138 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2019-09-28
139 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2019-09-28
140 DAF II ŁUKÓW – Lutnia II Piszczac 2019-09-28
141 DAF I ŁUKÓW – Lutnia I Piszczac 2019-09-28

IV KOLEJKA 28.09.2019r GODZINA 14:00

142 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Unia II Krzywda 2019-09-28
143 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – Unia I Krzywda 2019-09-28
144 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2019-09-28
145 Unia I Krzywda – Unia II Krzywda 2019-09-28
146 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – Unia II Krzywda 2019-09-28
147 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Unia I Krzywda 2019-09-28

V KOLEJKA 05.10.2019r GODZINA 13:00

181 Lutnia I Piszczac – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2019-10-05
182 Lutnia II Piszczac – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2019-10-05
183 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2019-10-05
184 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2019-10-05
185 Lutnia II Piszczac – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2019-10-05
186 Lutnia I Piszczac – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2019-10-05

V KOLEJKA 05.10.2019r GODZINA 13:00

187 AP TOP 54 I Biała Podlaska – DAF II ŁUKÓW 2019-10-05
188 AP TOP 54 II Biała Podlaska – DAF I ŁUKÓW 2019-10-05
189 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2019-10-05
190 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2019-10-05
191 AP TOP 54 II Biała Podlaska – DAF II ŁUKÓW 2019-10-05
192 AP TOP 54 I Biała Podlaska – DAF I ŁUKÓW 2019-10-05

VI KOLEJKA 12.10.2019r GODZINA 13:00

226 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2019-10-12
227 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2019-10-12
228 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2019-10-12
229 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2019-10-12
230 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2019-10-12
231 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2019-10-12

VI KOLEJKA 12.10.2019r GODZINA 13:00

232 Lutnia I Piszczac – Unia II Krzywda 2019-10-12
233 Lutnia II Piszczac – Unia I Krzywda 2019-10-12
234 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2019-10-12
235 Unia I Krzywda – Unia II Krzywda 2019-10-12
236 Lutnia II Piszczac – Unia II Krzywda 2019-10-12
237 Lutnia I Piszczac – Unia I Krzywda 2019-10-12

VII KOLEJKA 19.10.2019r GODZINA 13:00

271 Unia I Krzywda – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2019-10-19
272 Unia II Krzywda – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2019-10-19
273 Unia I Krzywda – Unia II Krzywda 2019-10-19
274 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2019-10-19
275 Unia II Krzywda – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2019-10-19
276 Unia I Krzywda – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2019-10-19

VII KOLEJKA 19.10.2019r GODZINA 13:00

277 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – DAF II ŁUKÓW 2019-10-19
278 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – DAF I ŁUKÓW 2019-10-19
279 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2019-10-19
280 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2019-10-19
281 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – DAF II ŁUKÓW 2019-10-19
282 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – DAF I ŁUKÓW 2019-10-19

VIII KOLEJKA 26.10.2019r GODZINA 13:00

316 DAF I ŁUKÓW – Unia II Krzywda 2019-10-26
317 DAF II ŁUKÓW – Unia I Krzywda 2019-10-26
318 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2019-10-26
319 Unia I Krzywda – Unia II Krzywda 2019-10-26
320 DAF II ŁUKÓW – Unia II Krzywda 2019-10-26
321 DAF I ŁUKÓW – Unia I Krzywda 2019-10-26

VIII KOLEJKA 26.10.2019r GODZINA 13:00

322 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Lutnia II Piszczac 2019-10-26
323 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Lutnia I Piszczac 2019-10-26
324 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2019-10-26
325 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2019-10-26
326 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Lutnia II Piszczac 2019-10-26
327 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Lutnia I Piszczac 2019-10-26

IX KOLEJKA 15.04.2020r GODZINA 13:00

361 Lutnia I Piszczac – DAF II ŁUKÓW 2020-04-15
362 Lutnia II Piszczac – DAF I ŁUKÓW 2020-04-15
363 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2020-04-15
364 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2020-04-15
365 Lutnia II Piszczac – DAF II ŁUKÓW 2020-04-15
366 Lutnia I Piszczac – DAF I ŁUKÓW 2020-04-15

IX KOLEJKA 15.04.2020r GODZINA 13:00

367 Unia I Krzywda – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2020-04-15
368 Unia II Krzywda – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2020-04-15
369 Unia I Krzywda – Unia II Krzywda 2020-04-15
370 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2020-04-15
371 Unia II Krzywda – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2020-04-15
372 Unia I Krzywda – Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. 2020-04-15

X KOLEJKA 18.04.2020r GODZINA 13:00

406 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Lutnia II Piszczac 2020-04-18
407 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – Lutnia I Piszczac 2020-04-18
408 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. 2020-04-18
409 Lutnia I Piszczac – Lutnia II Piszczac 2020-04-18
410 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podl. – Lutnia II Piszczac 2020-04-18
411 Orlęta-Spomlek I Radzyń Podl. – Unia I Krzywda 2020-04-18

X KOLEJKA 18.04.2020r GODZINA 13:00

412 DAF I ŁUKÓW – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-04-18
413 DAF II ŁUKÓW – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-04-18
414 DAF I ŁUKÓW – DAF II ŁUKÓW 2020-04-18
415 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-04-18
416 DAF II ŁUKÓW – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2020-04-18
417 DAF I ŁUKÓW – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2020-04-18

 

Zasady:

  • 5×5 (4+1)
  • zmiany powrotne/hokejowe
  • czas gry 2×10 minut
  • wrzut z autu – wprowadzany nogą (dowolna ilość kontaktów/można zdobyć bramkę przy drugim kontakcie)
  • mogą grać dziewczęta – max. 2 na boisku (4 w jednej drużynie)
  • boisko Orlik
  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.