ŻAK STARSZY GRUPA I – SEZON 2018/2019

Terminarz rozgrywek ligi: BIAŁA PODLASKA: F1 ŻAK STARSZY GRUPA I

RUNDA WIOSENNA sezonu 2018/2019

1. DAF I ŁUKÓW

2. DAF II ŁUKÓW

3. ŻAKI I ADAMÓW

4. ŻAKI II ADAMÓW

5. DWERNICKI I STOCZEK ŁUKOWSKI

6. DWERNICKI II STOCZEK ŁUKOWSKI

7. AMPLUS I ŁUKÓW

8. AMPLUS II ŁUKÓW

VII KOLEJKA 22.05.2019r (środa) Adamów godz.16:00

85

ŻAKI I ADAMÓW

– Dwernicki II Stoczek Łukowski

2019-05-22

16:00

86

ŻAKI II ADAMÓW

– Dwernicki I Stoczek Łukowski

2019-05-22

16:00

87

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-22

16:00

88

Dwernicki I Stoczek Łukowski

– Dwernicki II Stoczek Łukowski

2019-05-22

16:00

89

ŻAKI II ADAMÓW

– Dwernicki II Stoczek Łukowski

2019-05-22

16:00

90

ŻAKI I ADAMÓW

– Dwernicki I Stoczek Łukowski

2019-05-22

16:00

VII KOLEJKA 04.05.2019r Łuków (Amplus) godz.10:00

91

ŁSR AMPLUS I Łuków

– DAF II ŁUKÓW

2019-05-04

10:00

92

ŁSR AMPLUS II Łuków

– DAF I ŁUKÓW

2019-05-04

10:00

93

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2019-05-04

10:00

94

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2019-05-04

10:00

95

ŁSR AMPLUS II Łuków

– DAF II ŁUKÓW

2019-05-04

10:00

96

ŁSR AMPLUS I Łuków

– DAF I ŁUKÓW

2019-05-04

10:00

VIII KOLEJKA 11.05.2019r Łuków (Amplus) godz.10:00

97

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-11

10:00

98

ŁSR AMPLUS II Łuków

– ŻAKI I ADAMÓW

2019-05-11

10:00

99

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2019-05-11

10:00

100

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-11

10:00

101

ŁSR AMPLUS II Łuków

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-11

10:00

102

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŻAKI I ADAMÓW

2019-05-11

10:00

VIII KOLEJKA 11.05.2019r Łuków (DAF) godz.10:00

103

DAF I ŁUKÓW

– Dwernicki II Stoczek Łukowski

2019-05-11

10:00

104

DAF II ŁUKÓW

– Dwernicki I Stoczek Łukowski

2019-05-11

10:00

105

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2019-05-11

10:00

106

Dwernicki I Stoczek Łukowski

– Dwernicki II Stoczek Łukowski

2019-05-11

10:00

107

DAF II ŁUKÓW

– Dwernicki II Stoczek Łukowski

2019-05-11

10:00

108

DAF I ŁUKÓW

– Dwernicki I Stoczek Łukowski

2019-05-11

10:00

IX KOLEJKA 18.05.2019r Adamów godz.10:00

109

ŻAKI I ADAMÓW

– DAF II ŁUKÓW

2019-05-18

10:00

110

ŻAKI II ADAMÓW

– DAF I ŁUKÓW

2019-05-18

10:00

111

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-18

10:00

112

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2019-05-18

10:00

113

ŻAKI II ADAMÓW

– DAF II ŁUKÓW

2019-05-18

10:00

114

ŻAKI I ADAMÓW

– DAF I ŁUKÓW

2019-05-18

10:00

IX KOLEJKA 18.05.2019r Stoczek Łukowski godz.10:00

115

Dwernicki I Stoczek Łukowski

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2019-05-18

10:00

116

Dwernicki II Stoczek Łukowski

– ŁSR AMPLUS I Łuków

2019-05-18

10:00

117

Dwernicki I Stoczek Łukowski

– Dwernicki II Stoczek Łukowski

2019-05-18

10:00

118

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2019-05-18

10:00

119

Dwernicki II Stoczek Łukowski

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2019-05-18

10:00

120

Dwernicki I Stoczek Łukowski

– ŁSR AMPLUS I Łuków

2019-05-18

10:00

X KOLEJKA 25.05.2019r Stoczek Łukowski godz.10:00

121

Dwernicki I Stoczek Łukowski

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-25

10:00

122

Dwernicki II Stoczek Łukowski

– ŻAKI I ADAMÓW

2019-05-25

10:00

123

Dwernicki I Stoczek Łukowski

– Dwernicki II Stoczek Łukowski

2019-05-25

10:00

124

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-25

10:00

125

Dwernicki II Stoczek Łukowski

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-05-25

10:00

126

Dwernicki I Stoczek Łukowski

– ŻAKI I ADAMÓW

2019-05-25

10:00

X KOLEJKA 25.05.2019r Łuków (DAF) godz.10:00

127

DAF I ŁUKÓW

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2019-05-25

10:00

128

DAF II ŁUKÓW

– ŁSR AMPLUS I Łuków

2019-05-25

10:00

129

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2019-05-25

10:00

130

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2019-05-25

10:00

131

DAF II ŁUKÓW

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2019-05-25

10:00

132

DAF I ŁUKÓW

– ŁSR AMPLUS I Łuków

2019-05-25

10:00

XI KOLEJKA 01.06.2019r Adamów godz.10:00

133

ŻAKI I ADAMÓW

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2019-06-01

10:00

134

ŻAKI II ADAMÓW

– ŁSR AMPLUS I Łuków

2019-06-01

10:00

135

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-06-01

10:00

136

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2019-06-01

10:00

137

ŻAKI II ADAMÓW

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2019-06-01

10:00

138

ŻAKI I ADAMÓW

– ŁSR AMPLUS I Łuków

2019-06-01

10:00

XI KOLEJKA 01.06.2019r Stoczek Łukowski godz.10:00

139

Dwernicki I Stoczek Łukowski

– DAF II ŁUKÓW

2019-06-01

10:00

140

Dwernicki II Stoczek Łukowski

– DAF I ŁUKÓW

2019-06-01

10:00

141

Dwernicki I Stoczek Łukowski

– Dwernicki II Stoczek Łukowski

2019-06-01

10:00

142

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2019-06-01

10:00

143

Dwernicki II Stoczek Łukowski

– DAF II ŁUKÓW

2019-06-01

10:00

144

Dwernicki I Stoczek Łukowski

– DAF I ŁUKÓW

2019-06-01

10:00

XII KOLEJKA 08.06.2019r Łuków (DAF) godz.10:00

145

DAF I ŁUKÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-06-08

10:00

146

DAF II ŁUKÓW

– ŻAKI I ADAMÓW

2019-06-08

10:00

147

DAF I ŁUKÓW

– DAF II ŁUKÓW

2019-06-08

10:00

148

ŻAKI I ADAMÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-06-08

10:00

149

DAF II ŁUKÓW

– ŻAKI II ADAMÓW

2019-06-08

10:00

150

DAF I ŁUKÓW

– ŻAKI I ADAMÓW

2019-06-08

10:00

XII KOLEJKA 08.06.2019r Łuków (Amplus) godz.10:00

151

ŁSR AMPLUS I Łuków

– Dwernicki II Stoczek Łukowski

2019-06-08

10:00

152

ŁSR AMPLUS II Łuków

– Dwernicki I Stoczek Łukowski

2019-06-08

10:00

153

ŁSR AMPLUS I Łuków

– ŁSR AMPLUS II Łuków

2019-06-08

10:00

154

Dwernicki I Stoczek Łukowski

– Dwernicki II Stoczek Łukowski

2019-06-08

10:00

155

ŁSR AMPLUS II Łuków

– Dwernicki II Stoczek Łukowski

2019-06-08

10:00

156

ŁSR AMPLUS I Łuków

– Dwernicki I Stoczek Łukowski

2019-06-08

10:00

Klub Żaki Adamów swoje mecze rozgrywa na Orliku w Adamowie ul. Cmentarna 6

Klub Dwernicki Stoczek Łukowski swoje mecze rozgrywa na Orliku przy Zespole Oświatowym w Starych Kobiałkach

Klub DAF Łuków swoje mecze rozgrywa na boisku przy SP Nr 3 ul. Konarskiego 3

Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.

  1. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto Związku – BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ PODLASKIEJ 34 8025 0007 0024 2804 2000 0010– w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.
Czas gry – 2 x 10 min
Boisko – 40- 46 x 26 – 30 orlik
Zmiany powrotne
Bramki – 2 x 5
Piłka nr – 4
Karny – 7 m
Badania obowiązkowe.
Spalony nie obowiązuje.
Ilość zawodników – 5 + 1
Mogą grać dziewczęta.