JUNIOR STARSZY GRUPA I

A1 JUNIOR „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 1

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2020/2021

 

  1. ABSOLWENT DOMASZEWNICA
  2. ORZEŁ CZEMIERNIKI
  3. MKS VICTORIA PARCZEW
  4. LZS DOBRYŃ DUŻY
  5. KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – WYCOFAŁ SIĘ Z ROZGRYWEK
  6. UKS JEDYNKA TERESPOL – WYCOFAŁ SIĘ Z ROZGRYWEK
  7. GROM KĄKOLEWNICA

 

Przełożona Kolejka 11 na dzień 05-06-2021 GODZINA 13:00

31 Absolwent Domaszewnica – Dobryń Duży 2021-06-05
32 Orzeł Czemierniki – Grom Kąkolewnica 2021-06-05
33 PAUZA – Victoria Parczew 2021-06-05

 Przełożona Kolejka 12 na dzień 12-06-2021 GODZINA 13:00

34 PAUZA – Absolwent Domaszewnica 2021-06-12
35 Victoria Parczew – Orzeł Czemierniki 2021-06-12
36 Grom Kąkolewnica – Dobryń Duży 2021-06-12  GODZINA 16:00

 Kolejka 13 w dniach 24-04-2021 GODZINA 13:00

37 Absolwent Domaszewnica – Grom Kąkolewnica 2021-04-24 1:2
38 Dobryń Duży – Victoria Parczew 2021-04-24
39 Orzeł Czemierniki PAUZA 2021-04-24

 Kolejka 14 w dniach 01-05-2021 GODZINA 13:00

40 Orzeł Czemierniki – Absolwent Domaszewnica 2021-05-01 6:1
41 PAUZA – Dobryń Duży
42 Victoria Parczew – Grom Kąkolewnica 2021-05-01  0:4

 Kolejka 15 w dniach 08-05-2021 GODZINA 13:00

43 Absolwent Domaszewnica – Victoria Parczew 2021-05-08  ODWOŁANY
44 Grom Kąkolewnica PAUZA 2021-05-08
45 Dobryń Duży – Orzeł Czemierniki 2021-05-08  walkower 0:3

 Kolejka 16 w dniach 15-05-2021 GODZINA 13:00

46 Dobryń Duży – Absolwent Domaszewnica 2021-05-15
47 Grom Kąkolewnica – Orzeł Czemierniki 2021-05-15  14:00
48 Victoria Parczew PAUZA 2021-05-15

 Kolejka 17 w dniach 22-05-2021 GODZINA 13:00

49 Absolwent Domaszewnica PAUZA 2021-05-22
50 Orzeł Czemierniki – Victoria Parczew 2021-05-22
51 Dobryń Duży – Grom Kąkolewnica 2021-05-22

 Kolejka 18 w dniach 29-05-2021 GODZINA 13:00

52 Grom Kąkolewnica – Absolwent Domaszewnica 2021-05-29
53 Victoria Parczew – Dobryń Duży 2021-05-29
54 PAUZA – Orzeł Czemierniki 2021-05-29

 Przełożona Kolejka 19 na dzień 19-06-2021 GODZINA 13:00

55 Absolwent Domaszewnica – Orzeł Czemierniki 2021-06-19
56 Dobryń Duży PAUZA 2021-06-19
57 Grom Kąkolewnica – Victoria Parczew 2021-06-19

 Przełożona Kolejka 20 na dzień 26-06-2021 GODZINA 13:00

58 Victoria Parczew – Absolwent Domaszewnica 2021-06-26
59 PAUZA – Grom Kąkolewnica 2021-06-26
60 Orzeł Czemierniki – Dobryń Duży 2021-06-26

 

Drużyna LZS Dobryń Duży jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku w Dobryniu Dużym

Drużyna Orzeł Czemierniki jako gospodarz rozgrywa mecze na boisku w Wohyniu

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.