KLASA A GRUPA II

KLASA A „LZPN ODDZIAŁ B.P.” GRUPA 2

RUNDA JESIENNA – SEZON 2022/2023

  1.  ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI
  2. BIZON JELENIEC
  3. AR-TIG HUTA DĄBROWA
  4. WÓLDOM WÓLKA DOMASZEWSKA
  5. ORLĘTA II ŁUKÓW
  6. ORLĘTA II RADZYŃ PODLASKI
  7. START GÓZD
  8. DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI
  9. POLESIE SEROKOMLA
  10. ORKAN WOJCIESZKÓW
  11. BÓR DĄBIE
  12. OLIMPIA OKRZEJA

Kolejka 1 w dniach 21-08-2022

1 Armaty Stoczek Łukowski – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-08-21 13:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  
2 AR-TIG Huta Dąbrowa – Start Gózd 2022-08-21 13:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30  
3 Bizon Jeleniec – Polesie Serokomla 2022-08-21 13:00 Stadion w Jeleńcu (Jeleniec 45)  
4 Bór Dąbie – Olimpia Okrzeja 2022-08-21 13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
5 Dwernicki Stoczek Łukowski – Orlęta II Łuków 2022-08-21 13:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)  
6 Orkan Wojcieszków – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski 2022-08-21 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  

 

Kolejka 2 w dniach 28-08-2022

7 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-08-28 13:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)  
8 Orlęta II Łuków – Orkan Wojcieszków 2022-08-28 13:00 Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15)  
9 Olimpia Okrzeja – Dwernicki Stoczek Łukowski 2022-08-28 13:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  
10 Polesie Serokomla – Bór Dąbie 2022-08-28 13:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
11 Start Gózd – Bizon Jeleniec 2022-08-28 13:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)  
12 Armaty Stoczek Łukowski – AR-TIG Huta Dąbrowa 2022-08-28 13:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  

 

Kolejka 3 w dniach 04-09-2022

13 AR-TIG Huta Dąbrowa – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-09-04 13:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30  
14 Bizon Jeleniec – Armaty Stoczek Łukowski 2022-09-04 13:00 Stadion w Jeleńcu (Jeleniec 45)  
15 Bór Dąbie – Start Gózd 2022-09-04 13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
16 Dwernicki Stoczek Łukowski – Polesie Serokomla 2022-09-04 13:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)  
17 Orkan Wojcieszków – Olimpia Okrzeja 2022-09-04 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
18 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski – Orlęta II Łuków 2022-09-04 13:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)  

 

Kolejka 4 w dniach 11-09-2022

19 Orlęta II Łuków – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-09-11 13:00 Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15)  
20 Olimpia Okrzeja – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski 2022-09-11 13:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  
21 Polesie Serokomla – Orkan Wojcieszków 2022-09-11 13:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
22 Start Gózd – Dwernicki Stoczek Łukowski 2022-09-11 13:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)  
23 Armaty Stoczek Łukowski – Bór Dąbie 2022-09-11 13:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  
24 AR-TIG Huta Dąbrowa – Bizon Jeleniec 2022-09-11 13:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30  

 

Kolejka 5 w dniach 18-09-2022

25 Bizon Jeleniec – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-09-18 13:00 Stadion w Jeleńcu (Jeleniec 45)  
26 Bór Dąbie – AR-TIG Huta Dąbrowa 2022-09-18 13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
27 Dwernicki Stoczek Łukowski – Armaty Stoczek Łukowski 2022-09-18 13:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)  
28 Orkan Wojcieszków – Start Gózd 2022-09-18 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
29 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski – Polesie Serokomla 2022-09-18 13:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)  
30 Orlęta II Łuków – Olimpia Okrzeja 2022-09-18 13:00 Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15)  

 

Kolejka 6 w dniach 25-09-2022

31 Olimpia Okrzeja – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-09-25 13:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  
32 Polesie Serokomla – Orlęta II Łuków 2022-09-25 13:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
33 Start Gózd – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski 2022-09-25 13:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)  
34 Armaty Stoczek Łukowski – Orkan Wojcieszków 2022-09-25 13:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  
35 AR-TIG Huta Dąbrowa – Dwernicki Stoczek Łukowski 2022-09-25 13:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30  
36 Bizon Jeleniec – Bór Dąbie 2022-09-25 13:00 Stadion w Jeleńcu (Jeleniec 45)  

 

Kolejka 7 w dniach 02-10-2022

37 Bór Dąbie – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-10-02 13:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
38 Dwernicki Stoczek Łukowski – Bizon Jeleniec 2022-10-02 13:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)  
39 Orkan Wojcieszków – AR-TIG Huta Dąbrowa 2022-10-02 13:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
40 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski – Armaty Stoczek Łukowski 2022-10-02 13:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)  
41 Orlęta II Łuków – Start Gózd 2022-10-02 13:00 Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15)  
42 Olimpia Okrzeja – Polesie Serokomla 2022-10-02 13:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  

 

Kolejka 8 w dniach 09-10-2022

43 Polesie Serokomla – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-10-09 12:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
44 Start Gózd – Olimpia Okrzeja 2022-10-09 12:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)  
45 Armaty Stoczek Łukowski – Orlęta II Łuków 2022-10-09 12:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  
46 AR-TIG Huta Dąbrowa – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski 2022-10-09 12:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30  
47 Bizon Jeleniec – Orkan Wojcieszków 2022-10-09 12:00 Stadion w Jeleńcu (Jeleniec 45)  
48 Bór Dąbie – Dwernicki Stoczek Łukowski 2022-10-09 12:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  

 

Kolejka 9 w dniach 16-10-2022

49 Dwernicki Stoczek Łukowski – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-10-16 12:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)  
50 Orkan Wojcieszków – Bór Dąbie 2022-10-16 12:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
51 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski – Bizon Jeleniec 2022-10-16 12:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)  
52 Orlęta II Łuków – AR-TIG Huta Dąbrowa 2022-10-16 12:00 Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15)  
53 Olimpia Okrzeja – Armaty Stoczek Łukowski 2022-10-16 12:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  
54 Polesie Serokomla – Start Gózd 2022-10-16 12:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  

 

Kolejka 10 w dniach 23-10-2022

55 Start Gózd – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-10-23 11:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)  
56 Armaty Stoczek Łukowski – Polesie Serokomla 2022-10-23 11:00 Armaty Soczek Łukowski (Stara Róża 35)  
57 AR-TIG Huta Dąbrowa – Olimpia Okrzeja 2022-10-23 11:00 Huta-Dąbrowa, Hutnicza 30  
58 Bizon Jeleniec – Orlęta II Łuków 2022-10-23 11:00 Stadion w Jeleńcu (Jeleniec 45)  
59 Bór Dąbie – Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski 2022-10-23 11:00 LZS Bór Dąbie (Dąbie 102)  
60 Dwernicki Stoczek Łukowski – Orkan Wojcieszków 2022-10-23 11:00 LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Nowoprojektowana 1)  

 

Kolejka 11 w dniach 30-10-2022

61 Orkan Wojcieszków – Wóldom Wólka Domaszewska 2022-10-30 11:00 LKS Sokół Adamów (Adamów, Targowa 25)  
62 Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski – Dwernicki Stoczek Łukowski 2022-10-30 11:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)  
63 Orlęta II Łuków – Bór Dąbie 2022-10-30 11:00 Stadion Miejski Orlęta w Łukowie (Łuków, Warszawska 15)  
64 Olimpia Okrzeja – Bizon Jeleniec 2022-10-30 11:00 LZS Olimpia Okrzeja (Okrzeja, Henryka Sienkiewicza 1)  
65 Polesie Serokomla – AR-TIG Huta Dąbrowa 2022-10-30 11:00 GLKS Polesie Serokomla (Serokomla, Zagumienna 20)  
66 Start Gózd – Armaty Stoczek Łukowski 2022-10-30 11:00 KS Start Gózd (Zagoździe 5)  

 

 

 

 

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.