MŁODZIK MŁODSZY

 D2 MŁODZIK LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2020/2021

  1. UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI
  2. ORLĘTA ŁUKÓW
  3. CHAMPION BIAŁA PODLASKA
  4. ORZEŁ CZEMIERNIKI
  5. LKS MILANÓW
  6. AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA
  7. AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA
  8. UNIA KRZYWDA
  9. UKS JEDYNKA TERESPOL
  10. LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI
  11. ŁSR AMPLUS ŁUKÓW

Kolejka 1 w dniach 12-06-2021 godzina 10:00

1 Orzeł Czemierniki – pauzuje w kolejce ____-__-__
2 UKS JEDYNKA TERESPOL – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2021-06-09 16:00
3 Orlęta Łuków – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2021-06-12 10:00
4 AMPLUS Łuków – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2021-06-12 10:00
5 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2021-06-12 10:00
6 LKS Milanów – Unia Krzywda 2021-06-12 10:00

 

Przełożona Kolejka 2 na dzień 03-05-2021

7 Unia Krzywda – pauzuje w kolejce ____-__-__
8 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – LKS Milanów 2021-05-03 6:2
9 AP TOP 54 II Biała Podlaska – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2021-05-03 3:1
10 AP TOP 54 I Biała Podlaska – AMPLUS Łuków 2021-05-03 14:1
11 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Orlęta Łuków 2021-04-28 4:9
12 Orzeł Czemierniki – UKS JEDYNKA TERESPOL 2021-05-03 0:6

 

Kolejka 3 w dniach 24-04-2021/25-04-2021

13 UKS JEDYNKA TERESPOL – pauzuje w kolejce ____-__-__
14 Orlęta Łuków – Orzeł Czemierniki 2021-04-24 8:0
15 AMPLUS Łuków – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2021-05-20 17:30
16 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2021-04-24 2:4
17 LKS Milanów – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2021-04-24 2:6
18 Unia Krzywda – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2021-04-24 1:7

 

Kolejka 4 w dniach 01-05-2021/02-05-2021

19 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – pauzuje w kolejce ____-__-__
20 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Unia Krzywda 2021-05-01 13:0
21 AP TOP 54 I Biała Podlaska – LKS Milanów 2021-05-01 10:3
22 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2021-05-01 1:6
23 Orzeł Czemierniki – AMPLUS Łuków 2021-04-29 3:2
24 UKS JEDYNKA TERESPOL – Orlęta Łuków 2021-05-01 3:5

 

Kolejka 5 w dniach 08-05-2021/09-05-2021

25 Orlęta Łuków – pauzuje w kolejce ____-__-__
26 AMPLUS Łuków – UKS JEDYNKA TERESPOL 2021-05-08 1:1
27 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Orzeł Czemierniki 2021-05-08
28 LKS Milanów – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2021-05-11 16:00
29 Unia Krzywda – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2021-05-08 0:8
30 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2021-05-09 3:1

 

Kolejka 6 w dniach 15-05-2021/16-05-2021

31 AP TOP 54 II Biała Podlaska – pauzuje w kolejce ____-__-__
32 AP TOP 54 I Biała Podlaska – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2021-05-15 10:00
33 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Unia Krzywda 2021-05-15 10:00
34 Orzeł Czemierniki – LKS Milanów 2021-05-14 16:30
35 UKS JEDYNKA TERESPOL – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2021-05-18 17:30
36 Orlęta Łuków – AMPLUS Łuków 2021-05-15 12:00

 

Kolejka 7 w dniach 22-05-2021/23-05-2021

37 AMPLUS Łuków – pauzuje w kolejce ____-__-__
38 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – Orlęta Łuków 2021-05-22 10:00
39 UKS JEDYNKA TERESPOL – LKS Milanów 2021-05-22 10:00
40 Unia Krzywda – Orzeł Czemierniki 2021-05-22 10:00
41 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2021-05-22 10:00
42 AP TOP 54 II Biała Podlaska – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2021-05-22 10:00

 

Kolejka 8 w dniach 29-05-2021/30-05-2021

43 AP TOP 54 I Biała Podlaska – pauzuje w kolejce ____-__-__
44 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2021-05-26 17:00
45 Orzeł Czemierniki – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2021-05-29 10:00
46 Unia Krzywda – UKS JEDYNKA TERESPOL 2021-05-29 10:00
47 Orlęta Łuków – LKS Milanów 2021-05-29 10:00
48 AMPLUS Łuków – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2021-05-29 10:00

 

Kolejka 9 w dniach 05-06-2021/06-06-2021

49 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – pauzuje w kolejce ____-__-__
50 LKS Milanów – AMPLUS Łuków 2021-06-05 10:00
51 Unia Krzywda – Orlęta Łuków 2021-06-05 10:00
52 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – UKS JEDYNKA TERESPOL 2021-06-05 10:00
53 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Orzeł Czemierniki 2021-06-05 10:00
54 AP TOP 54 I Biała Podlaska – UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI 2021-06-05 10:00

 

Kolejka 10 w dniach 19-06-2021

55 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – pauzuje w kolejce ____-__-__
56 Orzeł Czemierniki – AP TOP 54 I Biała Podlaska 2021-06-19 10:00
57 UKS JEDYNKA TERESPOL – AP TOP 54 II Biała Podlaska 2021-06-19 10:00
58 Orlęta Łuków – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2021-06-19 10:00
59 AMPLUS Łuków – Unia Krzywda 2021-06-19 10:00
60 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA – LKS Milanów 2021-06-19 10:00

 

Kolejka 11 w dniach 26-06-2021

61 LKS Milanów – pauzuje w kolejce ____-__-__
62 Unia Krzywda – AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2021-06-26 10:00
63 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – AMPLUS Łuków 2021-06-26 10:00
64 AP TOP 54 II Biała Podlaska – Orlęta Łuków 2021-06-26 10:00
65 UKS JEDYNKA TERESPOL -AP TOP 54 I Biała Podlaska 2021-06-26 10:00
66 UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – Orzeł Czemierniki 2021-06-23 17:00

Klub UKS Dwójka I  Międzyrzec Podlaski jako gospodarz rozgrywa mecze na Stadionie Miejskim przy ul. Pszennej 3

Klub Orzeł Czemierniki jako gospodarz rozgrywa mecze na Stadionie w Wohyniu

Klub Orlęta Łuków jako gospodarz rozgrywa mecze w Turzych Rogach

Klub AT Champion Biała Podlaska jako gospodarz rozgrywa mecze w Leśnej Podlaskiej

Klub AMPLUS Łuków jako gospodarz rozgrywa mecze w Łukowie – boiska OSiR przy ul. Browarnej

  1. Zmiana terminu zawodów w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wymaga dodatkowych działań za strony klubu. Zmiana terminu w takim przypadku może być dokonana tylko na pisemną prośbę jednego z klubów, wniesioną do Wydziału Gier. Klub zwracający się o zmianę terminu, w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami wg ustalonego terminarza zobowiązany jest wskazać przyczynę zmiany oraz zaproponować nowy termin i godzinę rozegrania zawodów, a także uzyskać i przesłać zgodę drużyn przeciwnej na piśmie do Związku. Wystąpienie o zmianę terminu w czasie krótszym niż 14 dni przed zawodami bez zgody drużyny przeciwnej nie będzie rozpatrywane przez Wydział Gier BOZPN.
  2. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkanie w terminie krótszym niż 14 dni przed meczem, klub wnioskujący z danej klasy rozgrywkowej zobowiązany jest do wniesienia opłat na konto LZPN – KONTO MILENIUM SA 63 1160 2202 0000 0000 9853 0330 – w wysokości:
  • Klasa okręgowa – 75 zł
  • Klasa A – 50 zł
  • Klasa B – 40 zł
  • Rozgrywki młodzieżowe – 30 zł
  1. Tylko zdarzenie losowe – nagłe, udokumentowane przed zawodami przed zawodami, inne ważne wydarzenia dla społeczności piłkarskie właściwie uzasadnione mogą stanowić podstawę do rozpatrzenia przez Wydział Gier zmiany terminu rozegrania zawodów.