ŻAK MŁODSZY

F2 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA WIOSENNA 2020/2021

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH: AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, VICTORIA PARCZEW, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, ŁSR AMPLUS ŁUKÓW

 

I.                 TURNIEJ: 08.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA

TOP I-TOP II, TOP I-VICTORIA, TOP II-VICTORIA

B.     ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ, AMPLUS ŁUKÓW – GOSPODARZ ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – 20.06./sobota/ godzina 10:00, BOISKO UL. BROWARNA
ORLĘTA I-ORLĘTA II, ORLĘTA RADZYŃ-AMPLUS, ORLĘTA I-ORLĘTA RADZYŃ, ORLĘTA II-AMPLUS, ORLĘTA I-AMPLUS, ORLĘTA II-ORLĘTA RADZYŃ

 

II.               TURNIEJ: 15.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     VICTORIA PARCZEW, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, AMPLUS ŁUKÓW – GOSPODARZ VICTORIA PARCZEW

VICTORIA-ORLĘTA I, ORLĘTA II-AMPLUS, VICTORIA-ORLĘTA II, ORLĘTA I-AMPLUS, VICTORIA-AMPLUS, ORLETA I-ORLĘTA II

B.     ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ, AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – godzina 12:00
ORLĘTA RADZYŃ-TOP I, TOP I-TOP II, ORLĘTA RADZYŃ-TOP II

 

III.              TURNIEJ: 22.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     AMPLUS ŁUKÓW, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW – GOSPODARZ ŁSR AMPLUS ŁUKÓW

AMPLUS-ORLĘTA I, ORLĘTA I-ORLĘTA II, AMPLUS-ORLĘTA II

B.     ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI

ORLĘTA RADZYŃ-TOP I, TOP II-VICTORIA, ORLĘTA RADZYŃ-TOP II, TOP I-VICTORIA, ORLĘTA RADZYŃ-VICTORIA, TOP I-TOP II

 

IV.             TURNIEJ: 29.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ ORLĘTA ŁUKÓW – przy ul. Warszawskiej 15
ORLĘTA I-ORLĘTA II, TOP I-TOP II, ORLĘTA I-TOP I, ORLĘTA II-TOP II, ORLĘTA I-TOP II, ORLĘTA II-TOP I
B.     VICTORIA PARCZEW, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, AMPLUS ŁUKÓW – GOSPODARZ VICTORIA PARCZEW

VICTORIA-ORLĘTA RADZYŃ, VICTORIA-AMPLUS, ORLĘTA RADZYŃ-AMPLUS

 

V.               TURNIEJ: 05.06.2021 r. GODZINA 10:00
A.     AMPLUS ŁUKÓW, AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW

AMPLUS-TOP I, TOP I-TOP II, AMPLUS-TOP II

B.     ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, VICTORIA PARCZEW, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW – GOSPODARZ ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI

ORLĘTA RADZYŃ-VICTORIA, ORLĘTA I-ORLĘTA II, ORLĘTA RADZYŃ-ORLĘTA I, VICTORIA-ORLĘTA II, ORLĘTA RADZYŃ-ORLĘTA II, VICTORIA-ORLĘTA I

 

VI.             TURNIEJ: 12.06.2021 r. GODZINA 10:00
C.     ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ ORLĘTA ŁUKÓW OSiR przy ul. Browarnej 63
ORLĘTA I-ORLĘTA II, ORLĘTA I-VICTORIA, ORLĘTA II-VICTORIA
D.     AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, AMPLUS ŁUKÓW – GOSPODARZ AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA

TOP I-TOP II, ORLĘTA RADZYŃ-AMPLUS, TOP I-ORLĘTA RADZYŃ, TOP II-AMPLUS, TOP I-AMPLUS, TOP II-ORLĘTA RADZYŃ

Klub Orlęta Łuków jako gospodarz rozgrywa mecze na boiskach OSiR ul. Browarna 63

 

ŻAK F1/F2

WYMIARY – 40/46 – 26/30 (BOISKO ORLIK – OD POLA KARNEGO DO POLA KARNEGO)

BRAMKI – 3X1,55

LICZBA ZAWODNIKÓW – 5 NA BOISKU (4+1), ZMIANY POWROTNE GRA 5X5

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS JEDNEGO SPOTKANIA 2×10 MINUT. W PRZYPADKU TURNIEJU Z TRZEMA ZESPOŁAMI 2×15

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

a) DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE

b) SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.

c) ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl

d) WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl