ŻAK STARSZY

F1 ŻAK „LZPN ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA”

RUNDA WIOSENNA 2020/2021

 

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH: JEDYNKA TERESPOL, LUTNIA PISZCZAC, AP TOP-54 I  BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, VICTORIA PARCZEW, UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PIŁKARSKI, UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, GROM KĄKOLEWNICA, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, LKS MILANÓW, FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI.

 

I.                 TURNIEJ: 24.04.2021 r. GODZINA 10:00
A.     JEDYNKA TERESPOL, LUTNIA PISZCZAC, AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ JEDYNKA TERESPOL – godzina 14:00
JEDYNKA-LUTNIA, TOP I-TOP II, JEDYNKA-TOP I, LUTNIA-TOP II, LUTNIA-TOP I, JEDYNKA-TOP II
B.     ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – GOSPODARZ ORLĘTA ŁUKÓW

ORLĘTA I-ORLĘTA II, AMPLUS I-AMPLUS II, ORLĘTA I-DWERNICKI, ORLĘTA II-AMPLUS I, AMPLUS II-DWERNICKI, ORLĘTA I-AMPLUS I, ORLĘTA II-AMPLUS II, AMPLUS I-DWERNICKI, ORLĘTA I-AMPLUS II, ORLĘTA II-DWERNICKI

C.     VICTORIA PARCZEW, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, GROM KĄKOLEWNICA – GOSPODARZ VICTORIA PARCZEW

VICTORIA-DWÓJKA I, DWÓJKA II-GROM, VICTORIA-DWÓJKA II, DWÓJKA I-GROM, DWÓJKA I-DWÓJKA II, VICTORIA-GROM

D.     CHAMPION BIAŁA PODLASKA, LKS MILANÓW, FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ CHAMPION BIAŁA PODLASKA

CHAMPION-MILANÓW, LOBOS-ORLĘTA RADZYŃ, CHAMPION-LOBOS, MILANÓW-RADZYŃ PODLASKI, MILANÓW-LOBOS, CHAMPION-ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

 

II.               TURNIEJ: 08.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     LUTNIA PISZCZAC, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW – GOSPODARZ LUTNIA PISZCZAC

LUTNIA-CHAMPION, ORLĘTA I-ORLĘTA II, LUTNIA-ORLĘTA II, CHAMPION-ORLĘTA I, LUTNIA-ORLĘTA I, CHAMPION-ORLĘTA II

B.     AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, JEDYNKA TERESPOL, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA

TOP I-TOP II, JEDYNKA-VICTORIA, TOP I-JEDYNKA, TOP II-VICTORIA, TOP I-VICTORIA, TOP II-JEDYNKA

C.     AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, GROM KĄKOLEWNICA – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW – GODZINA 12:00
AMPLUS I-AMPLUS II, ORLĘTA RADZYŃ-GROM, AMPLUS I-ORLĘTA RADZYŃ, AMPLUS II-GROM, AMPLUS I-GROM, AMPLUS II-ORLĘTA RADZYŃ
D.     DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, LKS MILANÓW – GOSPODARZ DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI

DWERNICKI-LOBOS, DWÓJKA I-DWÓJKA II, DWERNICKI-MILANÓW, LOBOS-DWÓJKA I, DWÓJKA II-MILANÓW, DWERNICKI-DWÓJKA I, LOBOS-DWÓJKA II, DWÓJKA I-MILANÓW, DWERNICKI-DWÓJKA II, LOBOS-MILANÓW

 

III.              TURNIEJ: 15.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ ORLĘTA ŁUKÓW

ORLĘTA I-ORLĘTA II, DWÓJKA I-DWÓJKA II, ORLĘTA I-DWÓJKA I, ORLĘTA II-DWÓJKA II, ORLĘTA I-DWÓJKA II, ORLĘTA II-DWÓJKA I

B.     FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ FA LOBOS BIAŁA PODLASKA

LOBOS-AMPLUS I, AMPLUS II-ORLĘTA RADZYŃ, LOBOS-AMPLUS II, AMPLUS I-ORLĘTA RADZYŃ, LOBOS-ORLĘTA RADZYŃ, AMPLUS I-AMPLUS II

C.     LKS MILANÓW, GROM KĄKOLEWNICA, JEDYNKA TERESPOL, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – GOSPODARZ LKS MILANÓW

MILANÓW-GROM, JEDYNKA-DWERNICKI, MILANÓW-JEDYNKA, GROM-DWERNICKI, MILANÓW-DWERNICKI, GROM-JEDYNKA

D.     VICTORIA PARCZEW, AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, LUTNIA PISZCZAC, CHAMPION BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ VICTORIA PARCZEW

VICTORIA-TOP I, TOP II-LUTNIA, VICTORIA-CHAMPION, TOP I-TOP II, LUTNIA-CHAMPION, VICTORIA-TOP II, TOP I-LUTNIA, TOP II-CHAMPION, VICTORIA-LUTNIA, TOP-I-CHAMPION

 

IV.             TURNIEJ: 22.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     GROM KĄKOLEWNICA, FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, JEDYNKA TERESPOL, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI – GOSPODARZ GROM KĄKOLEWNICA – GODZINA 13:30 (STADION KS GROM KĄKOLEWNICA, ul. LUBELSKA)
GROM-LOBOS, JEDYNKA-DWERNICKI, GROM-JEDYNKA, LOBOS-DWERNICKI, GROM-DWERNICKI, LOBOS-JEDYNKA
B.     DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, CHAMPION BIAŁA PODLASKA, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI

DWÓJKA I-DWÓJKA II, CHAMPION-VICTORIA, DWÓJKA I-CHAMPION, DWÓJKA II-VICTORIA, DWÓJKA I-VICTORIA, DWÓJKA II CHAMPION

C.     ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, LKS MILANÓW – GOSPODARZ ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – GODZINA 12:00
ORLĘTA RADZYŃ-ORLĘTA I, ORLĘTA II-MILANÓW, ORLĘTA RADZYŃ-ORLĘTA II, ORLĘTA I-MILANÓW, ORLĘTA RADZYŃ-MILANÓW, ORLĘTA I-ORLĘTA II
D.     AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, LUTNIA PISZCZAC – GOSPODARZ AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA

TOP I-TOP II, AMPLUS I-AMPLUS II, TOP I-LUTNIA, TOP II-AMPLUS I, AMPLUS II-LUTNIA, TOP I-AMPLUS I, TOP II-AMPLUS II, AMPLUS I-LUTNIA, TOP I-AMPLUS II, TOP II-LUTNIA

 

V.               TURNIEJ: 29.05.2021 r. GODZINA 10:00
A.     AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW, DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, GROM KĄKOLEWNICA – GOSPODARZ AMPLUS ŁUKÓW – GODZINA 11:30
AMPLUS I-AMPLUS II, DWERNICKI-GROM, AMPLUS I-DWERNICKI, AMPLUS II-GROM, AMPLUS I-GROM, AMPLUS II-DWERNICKI
B.     DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI, JEDYNKA TERESPOL, CHAMPION BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – 01.06.2021 r. godzina 17:30
DWÓJKA I-DWÓJKA II, JEDYNKA-CHAMPION, DWÓJKA I-JEDYNKA, DWÓJKA II-CHAMPION, DWÓJKA I-CHAMPION, DWÓJKA II-JEDYNKA
C.     LKS MILANÓW, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – GOSPODARZ LKS MILANÓW – 30.05.2021 r. godzina 11:00
MILANÓW-ORLĘTA I, ORLĘTA II-ORLĘTA RADZYŃ, MILANÓW-ORLĘTA II, ORLĘTA I-ORLĘTA RADZYŃ, MILANÓW-ORLĘTA RADZYŃ, ORLĘTA I-ORLĘTA II
D.     FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA, LUTNIA PISZCZAC, VICTORIA PARCZEW – GOSPODARZ FA LOBOS BIAŁA PODLASKA

LOBOS-TOP I, TOP II-LUTNIA, LOBOS-VICTORIA, TOP I-TOP II, LUTNIA-VICTORIA, LOBOS-TOP II, TOP I-LUTNIA, TOP II-VICTORIA, LOBOS-LUTNIA, TOP I-VICTORIA

 

VI.             TURNIEJ: 05.06.2021 r.  GODZINA 10:00
A.     LUTNIA PISZCZAC, JEDYNKA TERESPOL, AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA, AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ LUTNIA PISZCZAC

LUTNIA-JEDYNKA, TOP I-TOP II, LUTNIA-TOP I, JEDYNKA-TOP II, LUTNIA-TOP II, JEDYNKA-TOP I

B.     DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI, ORLĘTA I ŁUKÓW, ORLĘTA II ŁUKÓW, AMPLUS I ŁUKÓW, AMPLUS II ŁUKÓW – GOSPODARZ DWERNICKI STOCZEK ŁUKOWSKI

DWERNICKI-ORLĘTA I, ORLĘTA II-AMPLUS I, DWENICKI-AMPLUS II, ORLĘTA I-ORLĘTA II, AMPLUS I-AMPLUS II, DWERNICKI-ORLĘTA II, ORLĘTA I-AMPLUS I, ORLĘTA II-AMPLUS II, DWERNICKI-AMPLUS I, ORLĘTA I-AMPLUS II

C.     GROM KĄKOLEWNICA, VICTORIA PARCZEW, DWÓJKA I MIĘDZYRZEC PODLASKI, DWÓJKA II MIĘDZYRZEC PODLASKI – GOSPODARZ GROM KĄKOLEWNICA

GROM-VICTORIA, DWÓJKA I-DWÓJKA II, GROM-DWÓJKA I, VICTORIA-DWÓJKA II, GROM-DWÓJKA II, VICTORIA-DWÓJKA I

D.     ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI, FA LOBOS BIAŁA PODLASKA, LKS MILANÓW, CHAMPION BIAŁA PODLASKA – GOSPODARZ ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI

ORLĘTA RADZYŃ-LOBOS, MILANÓW-CHAMPION, ORLĘTA RADZYŃ-MILANÓW, LOBOS-CHAMPION, ORLĘTA RADZYŃ-CHAMPION, LOBOS-MILANÓW

 

VII.            PIKNIK PIŁKARSKI Z OKAZJI „DNIA DZIECKA” POD PATRONATEM PREZESA LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ 12.06.2021 r. ŁUKÓW – 4 GRUPY, 4 BOISKA, 17 ZESPOŁÓW – ODDZIAŁ TERENOWY BIAŁA PODLASKA. BEZ KLASYFIKACJI (BEZ WYNIKÓW I BEZ TABEL). CZAS GRY x12. GWARANTOWANE 8 MECZÓW. DYPLOMY I PUCHARY ZA UDZIAŁ DLA KAŻDEGO ZESPOŁU, STATUETKI I DYPLOMY + NAGRODY RZECZOWE DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW Z KAŻDEGO ZESPOŁU.

Klub  ŁKS Orlęta Łuków jako gospodarz rozgrywa swoje mecze na boisku ul. Browarna w Łukowie

Klub AMPLUS Łuków jako gospodarz rozgrywa swoje mecze na boisku ul. Browarna w Łukowie

Klub FA Lobos Biała Podlaska rozgrywa swoje mecze jako gospodarz Orlik przy ul. Leszczynowej w Białej Podlaskiej

 

ŻAK F1

WYMIARY – 40/46 – 26/30 (BOISKO ORLIK – OD POLA KARNEGO DO POLA KARNEGO)

BRAMKI – 3X1,55

LICZBA ZAWODNIKÓW – 5 NA BOISKU (1+4), ZMIANY POWROTNE GRA 5X5

PIŁKA ROZMIAR NR 4

AUT – WRZUT, WPROWADZENIE PIŁKI NOGĄ. DRUGI KONTAKT Z PIŁKĄ.

WPROWADZENIE GRY PRZEZ BRAMKARZA – DO POŁOWY BOISKA

RZUT OD BRAMKI – DO POŁOWY BOISKA

KARY INDYWIDUALNE – 2min, 2min, WYKLUCZENIE, ZAWODNIK KOŃCZY GRĘ. ZESPÓŁ GRA W KOMPLECIE.

LINIE BOISKA – DOPUSZCZALNE STOŻKI

OCHRANIACZE – OBOWIĄZKOWE

OBUWIE – MIĘKKIE (LANKI)

CZAS GRY: 2×10 MINUT

 

KAŻDY KLUB BIORĄCY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOBOWIĄZANY JEST DO UPRAWNIENIA W SYSTEMIE EXTRANET SWOJEGO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI (ZAŁĄCZONA DEKLARACJA GRY AMATORA)

 

SYSTEM ROZGRYWEK – TURNIEJE (BEZ SĘDZIÓW). TRENERZY W SWOICH STREFACH TECHNICZNYCH SĘDZIUJĄ SPOTKANIA.

 

DECYZJĄ LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2020/2021 W KATEGORIACH WIEKOWYCH G, F, E ZOSTANIE ZNIESIONA EWIDENCJA WYNIKÓW ORAZ TABEL WSZYSTKICH GRUP ROZGRYWKOWYCH. PRIORYTETEM ROZWÓJ ZAWODNIKÓW WIĘKSZY KOMFORT PRACY SZKOLENIOWCÓW KREATYWNOŚĆ KOSZTEM „DYSCYPLINY TAKTYCZNEJ” ZMIANA MENTALNOŚCI DUŻEJ CZĘŚCI TRENERÓW, OPIEKUNÓW I RODZICÓW WIĘKSZE SZANSE ROZWOJU POPRZEZ WSPÓŁZAWODNICTWO DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK O PÓŹNIEJSZYM WIEKU BIOLOGICZNYM WIĘKSZY WYMIAR CZASOWY UCZESTNICTWA W ZAWODACH WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZWIĘKSZONA ROTACJA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA POZYCJACH SZKÓŁKI PIŁKARSKIE I TRENERZY OCENIANI PRZEZ PRYZMAT POSTĘPÓW PODOPIECZNYCH, A NIE WYNIKÓW.

 

OBOWIĄZKI GOSPODARZA TURNIEJU:

  1. DOPILNOWAĆ ŻEBY KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W TURNIEJU MIAŁ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE
  2.  SPRAWDZIĆ ŻEBY KAŻDY TRENER POWINIEN MIEĆ AKTUALNĄ LICENCJĘ TRENERSKĄ PIŁKI NOŻNEJ. MINIMUM UEFA GRASSROOTS D.
  3. ZEBRAĆ OD UCZESTNICZĄCYCH DRUŻYN W ROZGRYWKACH TURNIEJOWYCH DANEGO DNIA PROTOKOŁY MECZOWE. NASTĘPNIE DOSTARCZYĆ JE DO LZPN Oddziału Terenowego w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 38 lub drogą elektroniczną e-mail: pilka@bozpn.pl
  4. WYBRANE TURNIEJE BĘDĄ WIZYTOWANE I HOSPITOWANE PRZEZ TRENERÓW ODDELEGOWANYCH PRZEZ ZWIĄZEK

 

W razie pytań dotyczących niniejszych rozgrywek:

 

Stanisłąw Lesiuk

tel. kontaktowy: 798 378 916

e-mail: pilka@bozpn.pl

 

Michał Tusz

tel. kontaktowy: 504 329 104

e-mail: michal.tusz@lzpn.pl